Zodiac VORTEX RV5480 iQ (4WD) + 3 roky záruky - Bazénový vysavač

Zodiac VORTEX RV5480 iQ (4WD) + 3 roky záruky - Bazénový vysavač

Zodiac VORTEX RV5480 iQ (4WD) + 3 roky záruky - Bazénový vysavač od kvalitního výrobce Zodiac je k dispizici za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Zodiac VORTEX RV5480 iQ (4WD) + 3 roky záruky - Bazénový vysavač , produkt nakoupíte ted u nás za 43990 Kč

43990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bazénový vysavač Zodiac VORTEX RV5480 iQ 4WD

Automatický bazénový vysavač Zodiac VORTEX RV5480 iQ 4WD je vhodný pro domácí bazény o rozměrech max. 12 x 6 metrů. Je praktický a vysoce výkonný. Zvládá všechny tvary bazénů, ze všech druhů materiálů, a dokonce i schody. K tomu mu pomáhá pohon všech 4 kol a dalších 15 patentů společnosti Zodiac. Jedním z nich je i tzv. Vortex efekt, který zajišťuje silné a konstantní sání po celou dobu čištění Vašeho bazénu. Filtrační koš je přístupný shora, což umožňuje jednoduchou manipulaci s filtračním košem. Vyčistíte ho proudem vody ze zahradní hadice.

Pro bazény do 12 x 6 m
Pro všechny tvary bazénů
Pro všechny typy povrchů bazénů
Pohon všech 4 kol
Čištění dna, stěn i vodní linky
Technologie Vortex = silné a konstantní sání
Velký filtrační koš, přístupný shora
Snadná údržba a čištění
Ovládání přes telefon
Lift system pro rychlý odtok vody a vyjmutí robota z bazénu
Inteligentní software robota
Značka Zodiac s mnohaletými zkušenostmi

 

Představení bazénového vysavače Zodiac VORTEX 4WD RV5480 iQ

Vortex efekt
Díky výměně pozic motoru čerpadla a hydraulického toku je vytvářen silný vír uvnitř filtru tzv. Vortex efekt. Nečistoty zůstávají ve filtrační komoře a zabraňují tak ucpání filtru. Tato unikátní pozice motoru dovolila vytvoření prvního bazénového robota s uživatelsky jednoduchou filtrační komorou. Nečistoty jsou shromážďovány v separátní komoře, která se nachází v horní části zařízení. Výsledkem je konstantní síla a sání po celou dobu čístícího cyklu a rychlé a hygienické vyčištění filtru.

 

Extra široký otvor
Zodiac Vortex má extra široký otvor pro sběr všech druhů nečistot. Kartáče setřou nečistoty ze dna i stěn bazénu, které jsou následně nasáty do filtračního koše. Přefiltrovaná čistá voda je pak vypouštěna ze zadní strany. Nečistoty zůstávají v koši a díky "vortex efektu" nesnižují efektivitu a sílu sání.

 

Filtrační koš pro snadné čištění
Zodiac Vortex přichází s inovativním filtračním košem, který je svým tvarem ideálně přizpůsoben "votex efektu". Rovněž je snadno přístupný a jeho vyčištění je otázkou 1 minuty - koš vyberete z robota, vysypete nečistoty a opláchnete vodou ze zahradní hadice.
V základní výbavě obsahuje tento robotický vysavač filtrační koš o hustotě 100 mikronů. Lze však dokoupit další koše - 60 a 200 mikronové, které najdete v našem eshopu v kategorii Příslušenství pro bazénové vysavače. Nebo rovno pod kartou Příslušenství u tohoto produktu.

Lift system
Dalším z patentů Zodiac, které byli použity v řadě Vortex, je Lift systém. Jedná se o systém vyjíždění robota z bazénu a rychlého vypuštění vody z robotického vysavače, co má za následek snížení hmotnosti a o 20 % menší odpor na výstupu vody z robota. Jeho vyjmutí z bazénu je tak mnohem snadnější.

Pohon všech 4 kol
Zodiac RV5480 iQ 4WD - 4 wheel drive - má pohon všech čtyř kol. V praxi to pro Vás znamená, že robot jednoduše překonává prekážky, vyjíždí na většinu schodů, lépe čistí hladinovou linku, a zvládá i

Název:
Zodiac VORTEX RV5480 iQ (4WD) + 3 roky záruky - Bazénový vysavač
Výrobce:
SKU:
9317545025834

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz