Zodiac VORTEX 4 - Bazénový vysavač

Zodiac VORTEX 4 - Bazénový vysavač

Zodiac VORTEX 4 - Bazénový vysavač značky s tradicí a dobrou pověstí Zodiac . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Zodiac VORTEX 4 - Bazénový vysavač ve výhodné ceně 38420 Kč

38420 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bazénový vysavač VORTEX 4 je vybaven dálkovým ovladačem a novým provedením čistících kartáčů. Díky výměně pozic motoru čerpadla a hydraulického toku je vytvářen silný vír uvnitř filtru tzv. Vortex efekt. Nečistoty zůstávají ve filtrační komoře a zabraňují tak ucpání filtru. Tato unikátní pozice motoru dovolila vytvoření prvního bazénového robota s uživatelsky jednoduchou filtrační komorou. Nečistoty jsou shromážďovány v separátní komoře, která se nachází v horní části zařízení. Výsledkem je konstantní síla a sání po celou dobu čístícího cyklu a rychlé a hygienické vyčištění filtru.

Název:
Zodiac VORTEX 4 - Bazénový vysavač
Výrobce:
SKU:
3478580940004

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz