Zodiac RA 6300 iQ - Zánovní - Bazénový vysavač

Zodiac RA 6300 iQ - Zánovní - Bazénový vysavač

Zodiac RA 6300 iQ - Zánovní - Bazénový vysavač od našeho výrobce Zodiac , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Zodiac RA 6300 iQ - Zánovní - Bazénový vysavač stojí ted u nás 41990 Kč

41990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bazénový vysavač Zodiac RA 6300 iQ Alpha - Zánovní

Automatický bazénový vysavač Zodiac RA 6300 iQ Alpha je vhodný pro domácí bazény o rozměrech max. 12 x 6 metrů. Bazénové vysavače Alpha iQ RA jsou nástupcem prověřené řady RV a patří mezi jedny z nejvýkonnějších vysavačů pro privátní bazény. Pohon všech 4 kol a silné čerpadlo zajišťují přilnutí na jakýkoliv povrch bazénu a překonání jakékoliv překážky. Čistí dno, stěny a hladinovou linku. Tyto vysavače lze propojit s aplikací iAqualink a sledovat/ovládat je pomocí mobilního telefonu.

Pro bazény do 12 x 6 m
Pro všechny tvary bazénů
Pro všechny typy povrchů bazénů
Pohon všech 4 kol
Čištění dna, stěn i vodní linky
Velký filtrační koš, přístupný shora
Snadná údržba a čištění
Swivel proti zamotání kabelu
Inteligentní software robota
Senzor NAV SYSTEM
Podpora aplikace iAqualink
Značka Zodiac s mnohaletými zkušenostmi
Prodloužená záruka až na 4 roky

 

Představení bazénového vysavače Zodiac iQ Alpha

Přizpůsobené čištění

Čisticí robot ALPHA iQ, který je vybaven senzorem Nav System, identifikuje konfiguraci vašeho bazénu pro optimalizaci svých pohybů a doby čištění.

Vysoce výkonné a konstantní cyklonové sání

Cyklonové sání bazénových robotů je inovativní nápad a bylo vytvořeno techniky Zodiac. Tato technologie vytváří velmi výkonný vír, který ve filtru převádí nečistoty do suspenze: snižuje tak zanášení filtru a udržuje jeho čisticí výkon.

Lehčí při vyndávání z vody - Lift system

Dalším z patentů Zodiac je Lift systém. Jedná se o systém vyjíždění robota z bazénu a rychlého vypuštění vody z robotického vysavače, co má za následek snížení hmotnosti a o 20 % menší odpor na výstupu vody z robota. Jeho vyjmutí z bazénu je tak mnohem snadnější.

Pohon všech 4 kol

Zodiac RA 6300 iQ má pohon všech čtyř kol. V praxi to pro Vás znamená, že robot jednoduše překonává prekážky, vyjíždí na většinu schodů, lépe čistí hladinovou linku, a zvládá i skutečně kluzké povrchy ... A Váš bazén zůstane neustále čistý jako nový.

Kartáče Contact+

Tento robot má nové kartáče Contact+, která mají oproti předchozí generaci lepší přilnavost k povrchu. Tím pádem je i efektivita čištění zas o něco vyšší.

Intuitivní ovládání

Jeho dálkové ovládání přes intuitivní rozhraní aplikace iAquaLink umožňuje kdykoli sledovat postup čištění. ALPHA iQ je revoluční díky možné optimalizaci a automatické a vzdálené aktualizaci jeho funkcí.

Prodloužená záruka až na 4 roky

Každý z modelů Zodiac RA Alpha má v základu tří roční záruku, kterou ovšem můžete prodloužit až o jeden rok. K tomu, abyste toho docílili vám postačí pouhé napárování bazénového vysavače Zodiac RA Alpha na mobilní aplikaci iAquaLink v průběhu 6 měsíců od pořízení vysavače.

Srovnání modelů Zodiac Ra iQ Alpha:

Technické specifikace:

Model: Zodiac RA 6300 iQ Alpha
Barva: šedá / modrá
Napájení ovládací jednotky: 230 V AC / 50 Hz
Napájení robota: 30 V DC
Příkon: 150 W
Délka kabelu: 18 m
Rozměry

Název:
Zodiac RA 6300 iQ - Zánovní - Bazénový vysavač
Výrobce:
SKU:
ID4116

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2496
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz