Zodiac RA 6300 iQ + 4 roky záruky - Bazénový vysavač

Zodiac RA 6300 iQ + 4 roky záruky - Bazénový vysavač

Zodiac RA 6300 iQ + 4 roky záruky - Bazénový vysavač od této spolehlivé značky Zodiac , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Zodiac RA 6300 iQ + 4 roky záruky - Bazénový vysavač zrovna nyní za cenu 41990 Kč

41990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bazénový vysavač Zodiac RA 6300 iQ Alpha

Automatický bazénový vysavač Zodiac RA 6300 iQ Alpha je vhodný pro domácí bazény o rozměrech max. 12 x 6 metrů. Bazénové vysavače Alpha iQ RA jsou nástupcem prověřené řady RV a patří mezi jedny z nejvýkonnějších vysavačů pro privátní bazény. Pohon všech 4 kol a silné čerpadlo zajišťují přilnutí na jakýkoliv povrch bazénu a překonání jakékoliv překážky. Čistí dno, stěny a hladinovou linku. Tyto vysavače lze propojit s aplikací iAqualink a sledovat/ovládat je pomocí mobilního telefonu.

Pro bazény do 12 x 6 m
Pro všechny tvary bazénů
Pro všechny typy povrchů bazénů
Pohon všech 4 kol
Čištění dna, stěn i vodní linky
Velký filtrační koš, přístupný shora
Snadná údržba a čištění
Swivel proti zamotání kabelu
Inteligentní software robota
Senzor NAV SYSTEM
Podpora aplikace iAqualink
Značka Zodiac s mnohaletými zkušenostmi
Prodloužená záruka až na 4 roky

 

Představení bazénového vysavače Zodiac iQ Alpha

Přizpůsobené čištění

Čisticí robot ALPHA iQ, který je vybaven senzorem Nav System, identifikuje konfiguraci vašeho bazénu pro optimalizaci svých pohybů a doby čištění.

Vysoce výkonné a konstantní cyklonové sání

Cyklonové sání bazénových robotů je inovativní nápad a bylo vytvořeno techniky Zodiac. Tato technologie vytváří velmi výkonný vír, který ve filtru převádí nečistoty do suspenze: snižuje tak zanášení filtru a udržuje jeho čisticí výkon.

Lehčí při vyndávání z vody - Lift system

Dalším z patentů Zodiac je Lift systém. Jedná se o systém vyjíždění robota z bazénu a rychlého vypuštění vody z robotického vysavače, co má za následek snížení hmotnosti a o 20 % menší odpor na výstupu vody z robota. Jeho vyjmutí z bazénu je tak mnohem snadnější.

Pohon všech 4 kol

Zodiac RA 6300 iQ má pohon všech čtyř kol. V praxi to pro Vás znamená, že robot jednoduše překonává prekážky, vyjíždí na většinu schodů, lépe čistí hladinovou linku, a zvládá i skutečně kluzké povrchy ... A Váš bazén zůstane neustále čistý jako nový.

Kartáče Contact+

Tento robot má nové kartáče Contact+, která mají oproti předchozí generaci lepší přilnavost k povrchu. Tím pádem je i efektivita čištění zas o něco vyšší.

Intuitivní ovládání

Jeho dálkové ovládání přes intuitivní rozhraní aplikace iAquaLink umožňuje kdykoli sledovat postup čištění. ALPHA iQ je revoluční díky možné optimalizaci a automatické a vzdálené aktualizaci jeho funkcí.

Prodloužená záruka až na 4 roky

Každý z modelů Zodiac RA Alpha má v základu tří roční záruku, kterou ovšem můžete prodloužit až o jeden rok. K tomu, abyste toho docílili vám postačí pouhé napárování bazénového vysavače Zodiac RA Alpha na mobilní aplikaci iAquaLink v průběhu 6 měsíců od pořízení vysavače.

Srovnání modelů Zodiac Ra iQ Alpha:

Technické specifikace:

Model: Zodiac RA 6300 iQ Alpha
Barva: šedá / modrá
Napájení ovládací jednotky: 230 V AC / 50 Hz
Napájení robota: 30 V DC
Příkon: 150 W
Délka kabelu: 18 m
Rozměry robota: 43 x 48 x

Název:
Zodiac RA 6300 iQ + 4 roky záruky - Bazénový vysavač
Výrobce:
SKU:
9317545070841

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2562
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz