Xiaomi Viomi S9 - black - Robotický vysavač a mop 2v1

Xiaomi Viomi S9 - black - Robotický vysavač a mop 2v1

Xiaomi Viomi S9 - black - Robotický vysavač a mop 2v1 od značky Xiaomi je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Xiaomi Viomi S9 - black - Robotický vysavač a mop 2v1 v současnosti za 12799 Kč

12799 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Xiaomi Viomi S9 - black

Samovyprazdňovací stanice na odpad
Ovladatelný přes telefon - aplikace v anglickém jazyce
Laserová navigace
Funkce mopu a vysavače
Vysavač s hlučností cca 50-65 dB
Trojice samostatných senzorů pro efektivní úklid
Sací tlak až 2700 Pa
18 senzorů, které zajišťují navigaci v prostoru
Algoritmus simultánní lokalizace a mapování (SLAM)
Nádržka na vodu s účinnějším čerpadlem
Nastavení intenzity mopování
Automaticky se dobije a pokračuje v úklidu od místa, kde přestal
Vysokokapacitní 5200 mAh Li-ion baterie
Přesná laserová navigace jako v Google autě
Maximální plocha vysávání až 250 m²
Možnost nastavení úklidových zón a pojmenování místností

Videopředstavení robotického vysavače Xiaomi Viomi S9 - black

Představení robotického vysavače Xiaomi Viomi S9 - black

Vrhněte se do chytrého úklidu s robotickým vysavačem Xiaomi Viomi S9 - black, který krom funkce mopu nabízí i revoluční samovyprazdňovací stanici na odpad. Díky sofistikované laserové navigaci a sacímu tlaku až 2700 Pa si poradí s úklidem celé řady povrchů, včetně tvrdých podlah a koberců. Vysokokapacitní 5200 mAh Li-Ion baterie vystačí na úklid až 250 m². V případě, že Xiaomi Viomi S9 - black nezvládne uklidit celý prostor, tak si sám zajede načerpat energii do nabíjecí stanice a následně bude pokračovat v místě, kde s úklidem přestal. Vysavač můžete stejně, jako u ostatních modelů Xiaomi ovládat z mobilního telefonu, kde si lze nastavit např. časový rozvrh vysávání, pojmenovat místnosti, anebo nastavit úklidové zóny.

Automatické vysypávání sběrného koše

Nabíjecí stanice Xiaomi Viomi S9 vám poslouží nejen k nabíjení robota, ale také k automatickému vysypávání sběrného koše do objemného 3L odpadního pytle uvnitř stanice. Jednorázový sáček na nečistoty uvnitř stanice pojme až desítky sběrných košů robota. Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Na zaplnění odpadního sáčku vás upozorní mobilní aplikace. Samovyprazdňovací stanice má inteligentní LED obrazovku. Ukazuje stav baterie robota, stav zaplnění odpadního sáčku a kontrolku, kdy je už na čase sáček vyměnit.

Výkonná laserová navigace

Špičková laserová navigace LDS Lidar mapuje prostor, a to i v naprosté tmě. Vytváří a ukládá mapy vašeho domu a pomocí vysoce přesného algoritmu SLAM inteligentně plánuje vždy tu nejefektivnější cestu pro úklid.

Funkce mopování

Xiaomi Viomi S9 - black zvládne vysávání a mokré vytírání zároveň. Vysavač disponuje nádobkou na vodu s objemem 250 ml a elektronicky řízeným čerpadlem, u kterého si lze nastavit až 3 úrovně průtoku vody.

Systém dávkování zaručuje přesné a rovnoměrné dávkování vody na mopovací textilii. Nemusíte mít strach, že by na podlaze zůstávaly skvrny od vody. Ujistěte se však, že před prvním použítím naplníte zásobník vodou a navlhčíte utěrku.

Inteligentní mapování místností

Vysavač si dokonale zmapuje prostor a místnosti. Po uložení mapy můžete jednotlivé místnosti pojmenovat a přizpůsobit plán úklidu dle vašich

Název:
Xiaomi Viomi S9 - black - Robotický vysavač a mop 2v1
Výrobce:
SKU:
6923185617358

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2448
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz