Ultrabot Magnum Junior - Bazénový vysavač

Ultrabot Magnum Junior - Bazénový vysavač

Ultrabot Magnum Junior - Bazénový vysavač od naší známé značky Aquatron je u nás za bezkonkurenční cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Ultrabot Magnum Junior - Bazénový vysavač právě nyní za skvělou cenu 88990 Kč

88990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bazénový vysavač Ultrabot Magnum Junior

Automatický vysavač bazénu Ultrabot MAGNUM Junior je profesionální model určený pro bazény všech tvarů o velikosti do 25 m. MAGNUM automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ze dna Vašeho bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltruje 22 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů. Čistící kartáče setřou plochu 400 m2 za hodinu a odstraní nečistoty usazené na dně bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. Díky PVA (polyvinylalkohol) kartáčům umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch bazénu, tj. plastové, foliové, sklolaminátové, keramické bazény a další.

Robot MAGNUM je vybaven programovatelnou řídící jednotkou s LCD displejem a patentovaným systémem s inteligentním algoritmem AQUA SMART, který po nastavení parametrů a krátkém prověření bazénu zvolí nejvhodnější čistící cyklus pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Použití systému AQUA SMART zajistí rychlé a systematické čištění, úsporu energie a také prodlouží životnost vysavače díky nižšímu opotřebení všech částí. Řídící jednotka umožňuje nastavit řadu parametrů (až 16) jako režim čištění, velikost bazénu, délku čistícího cyklu, sací sílu pumpy, tvar a povrch bazénu a další.

Efektivní čištění zajišťují speciální funkce:

odložený start (až 3h)
senzor detekce vzduchu (zabezpečí robot při pohybu v malé hloubce nebo mimo bazén), 
autodetekce překážek
signalizace stavu filtru. 

Robot je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu. Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání - po vložení do bazénu a následném zapnutí se o robota nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne. MAGNUM má navíc dálkové rádiové řízení - robot může být dálkovým ovládáním řízen do těch míst bazénu, které vyžadují dodatečné čištění. Součástí dodávky je i vozík pro snadnou manipulaci a uložení kabelu. MAGNUM má 2 hnací motory, které jsou stejně jako motor čerpadla kompaktní motory 24V bez kartáčků, tj. není nutná žádná výměna kartáčků, což se projeví delší dobou upotřebitelnosti.

Charakteristika automatických vysavačů Ultrabot:

Jedná se výrobky světového lídra v oboru. Výroba a vývoj probíhá již od roku 1980.
Opakovaně použitelný filtr s hustotou až 20 mikronů (nejjemnější filtr na trhu).
Čistí bazény všech tvarů do délky 25m nebo 50m. 
Čistí bazény všech povrchů – dodáváno se speciálními PVA kartáči pro betonové, foliové, laminátové, keramické bazény a další. 
Systém E-Z SWIVEL proti zamotání plovoucího kabelu. 
Hnací motory - kompaktní motor 24V bez kartáčků. Žádná výměna kartáčků, delší doba upotřebitelnosti. 
Motory čerpadla - kompaktní motor 24V bez kartáčků. Žádná výměna kartáčků, delší doba upotřebitelnosti.
Oddělený hnací motor a motor čerpadla (výměnu komponentů lze provádět odděleně = nákladově efektivní servis, ostatní vysavače mají motory umístěné na společné hřídeli). 
Dálkové rádiové řízení - přístroj může

Název:
Ultrabot Magnum Junior - Bazénový vysavač
Výrobce:
SKU:
ID194

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2500
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz