Ultrabot Magnum - Bazénový vysavač

Ultrabot Magnum - Bazénový vysavač

Ultrabot Magnum - Bazénový vysavač od tohoto skvělého výrobce Aquatron lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Ultrabot Magnum - Bazénový vysavač - nyní nakoupíte za 104060 Kč

104060 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bazénový vysavač Ultrabot Magnum

Automatický vysavač bazénu Ultrabot MAGNUM je profesionální model určený pro bazény všech tvarů o velikosti do 25 m. MAGNUM automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ze dna Vašeho bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltruje 22 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů.

Čistící kartáče setřou plochu 650 m2 za hodinu a odstraní nečistoty usazené na dně bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. Díky PVA (polyvinylalkohol) kartáčům umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch bazénu, tj. plastové, foliové, sklolaminátové, keramické bazény a další.

Robot Ultrabot Magnum je vybaven programovatelnou řídící jednotkou a patentovaným systémem s inteligentním algoritmem Aquacontrol, který po nastavení parametrů a krátkém prověření bazénu zvolí nejvhodnější čistící cyklus pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Použití systému Aquacontrol zajistí rychlé a systematické čištění, úsporu energie a také prodlouží životnost vysavače díky nižšímu opotřebení všech částí. Řídící jednotka umožňuje nastavit řadu parametrů, jako režim čištění, velikost bazénu, délku čistícího cyklu, a další.

Efektivní čištění zajišťují speciální funkce:

senzor detekce vzduchu (zabezpečí robot při pohybu v malé hloubce nebo mimo bazén), 
autodetekce překážek
signalizace stavu filtru. 

Robot je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu. Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání - po vložení do bazénu a následném zapnutí se o robota nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne. MAGNUM má navíc dálkové rádiové řízení - robot může být dálkovým ovládáním řízen do těch míst bazénu, které vyžadují dodatečné čištění. Součástí dodávky je i vozík pro snadnou manipulaci a uložení kabelu. MAGNUM má 2 hnací motory, které jsou stejně jako motor čerpadla kompaktní motory 24V bez kartáčků, tj. není nutná žádná výměna kartáčků, což se projeví delší dobou upotřebitelnosti.

Charakteristika automatických vysavačů Ultrabot:

Jedná se výrobky světového lídra v oboru. Výroba a vývoj probíhá již od roku 1980. 
Opakovaně použitelný filtr s hustotou až 20 mikronů (nejjemnější filtr na trhu). 
Čistí bazény všech tvarů do délky 25m nebo 50m. 
Čistí bazény všech povrchů – dodáváno se speciálními PVA kartáči pro betonové, foliové, laminátové, keramické bazény a další. 
Systém E-Z SWIVEL proti zamotání plovoucího kabelu. 
Hnací motory - kompaktní motor 24V bez kartáčků. Žádná výměna kartáčků, delší doba upotřebitelnosti. 
Motory čerpadla - kompaktní motor 24V bez kartáčků. Žádná výměna kartáčků, delší doba upotřebitelnosti. 
Oddělený hnací motor a motor čerpadla (výměnu komponentů lze provádět odděleně = nákladově efektivní servis, ostatní vysavače mají motory umístěné na společné hřídeli).
Dálkové rádiové řízení - přístroj může být dálkovým ovládáním řízen do těch míst bazénu, které

Název:
Ultrabot Magnum - Bazénový vysavač
Výrobce:
SKU:
ID195

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2503
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz