Ultra měkký nárazník a nástavec nárazníku pro robotický vysavač

Ultra měkký nárazník a nástavec nárazníku pro robotický vysavač

Ultra měkký nárazník a nástavec nárazníku pro robotický vysavač od výrobce se skvělou pověstí Robotický vysavač je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vysoká kvalita - nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Ultra měkký nárazník a nástavec nárazníku pro robotický vysavač právě teď za cenu 249 Kč

249 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ultra měkký nárazník pro robotický vysavač
Jedná se o měkký nárazník, který pomáhá při práci robota v interiéru. Díky rozmístění senzorů na předním nárazníku, robot nezaregistruje například nohu od židle a díky tomu nezpomalí a dotkne se rychlostí, kterou používá při vysávání. Pro takové účely je vyvinut ultra měkký nárazník, který tento dotyk utlumí. Díky našim hedvábně měkkým dvou fázovým nárazníkům může nyní robotický vysavač tiše proplout kolem vašeho nábytku, stěn a dalších povrchů něžně a ohleduplně. Připojit nárazník trvá vteřiny, ale vydrží téměř věčně. Funguje s robotickými vysavači sérií iRobot Roomba, iRobot Scooba, CleanMate a Sencor.
Vlastnosti:
Hladce projede okolo stěn a nábytku - Ultra měkká vlákna chrání i nárazník proti nárazu - Instalace trvá jen vteřiny, ale vydrží téměř věčně!
Nástavec nárazníku pro robotický vysavač
Nástavcem máte možnost zvětšit výšku nárazníku svého robota téměř o celý palec a vyhnout se tak doma řadě problémových oblastí. Náš nástavec nárazníku je vyroben ze složité směsi pružných polymerů, díky kterým roboti detekují příliš malou výšku či úzký prostor a jsou natolik pružné, že se robot dokáže hbitě otočit a včas uniknout, takže uklízení bude daleko bezpečnější. Jednoduše instalujeme pomocí samolepící plochy, která používá opticky průhlednou pryskyřici, aby nerušila komunikaci s robotem. Funguje se všemi modely iRobot Roomba, iRobot Scooba, Ecovacs, Samsung, Fun Beat a Goddess. Už vás unavuje, jak se váš oblíbený domácí robot zasekává pod gaučem nebo zůstává zaklíněný pod nábytkem? Pořiďte si nástavec na svého robota.
Vlastnosti:
Nástavec pomáhá u problémového nábytku - Samolepící plocha se připevní během pár vteřin - Funguje se všemi virtuálními stěnami, majáky a samo-nabíječkami - Urychluje čištění ve stísněných prostorách
Nejedná se o originální výrobek iRobot Roomba.
Instalace nárazníku:

1. Odchlípněte růžek zadní strany samolepky a očistěte nárazník robota.
2. Nastavte měkký dotekový nárazník tak, aby zapadal do odpovídajících rohů na nárazníku. Dle robota upravte délku měkkého nárazníku.
3. Přilepte měkký nárazník na robota. (VAROVÁNÍ: Hrany nastavte tak, aby nezakrývaly čidla na robotu. Některé modely robotů mají totiž černé čočky, které se nesmí zakrýt.)
4. Zajistěte měkký nárazník na místě tím, že přitlačíte po obvodu.

Instalace nástavce:

1. Očistěte vršek robota.
2. Odtrhněte krycí vrstvu na spodu nástavce, aby byla vidět lepící vrstva. Pozor, nedotýkat se lepící vrstvy.
3. Nástavec přitlačte na IR čočky a pevně přitlačte.
4. Otočte robot na záda a nechte lepící vrstvu zaschnout. Nechte nástavec 24 hodin v klidu.

Obsah balení:

1 ks ultra měkký nárazník
1 ks nástavec nárazníku na robota

Název:
Ultra měkký nárazník a nástavec nárazníku pro robotický vysavač
SKU:
854354002100

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz