Tesla RoboStar W550 - Robotický čistič oken

Tesla RoboStar W550 - Robotický čistič oken

Tesla RoboStar W550 - Robotický čistič oken od skvělé značky Tesla je právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Tesla RoboStar W550 - Robotický čistič oken stojí u nás 6889 Kč

6889 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický čistič oken Tesla RoboStar W550

Na rámová i bezrámová okna od 50x50 cm
Třístupňové čištění oken
Gyroskopická navigace
Senzory pro detekci okrajů
Vícenásobný bezpečnostní systém
Automatický čistící režim
Čistící režim "N" a "Z"
Ruční ovládání čištění s pomocí dálkového ovládání
Odolný jistící kabel
Bezpečnostní zvuková a optická signalizace v případě chyby robota
Automatické přepnutí na záložní baterii při výpadku napájení ze sítě
Až 15 minut provozu na baterii v případě výpadku napájení

Videopředstavení Tesla RoboStar W550

Představení robotického čističe oken Tesla RoboStar W550

Robotický čistič oken Tesla RoboStar W550 je určen k jednoduchému a pohodlnému čištění skel a okenních tabulí. Inovativní systém čištění zajistí velmi snadné použití a uspokojivé výsledky v každé situaci. Čistič disponuje kvalitním bezkartáčovým elektromotorem, který generuje sací sílu na úrovni 3500 Pa. Tesla RoboStar W550 vyniká moderním atraktivní designem a disponuje třístupňovým čištěním. O přesné zmapování čistící plochy se stará inteligentní navigace, zatímco v případě výpadku proudu vám bezpečně poslouží záložní baterie. Pro maximální ochranu proti pádu je k dispozici kvalitně zpracované bezpečnostní lano. Robotický čistič oken Tesla RoboStar W550 není určen pouze pro běžná okna, ale bez problému si poradí také s bezrámovými okny nebo skleněnými dveřmi, zrcadly, zástěnami ve sprchových koutech a jinými plochými povrchy.

Účinná gyroskopická navigace

O zmapování plochy a následný pohyb robotického čističe oken Tesla RoboStar W550 se stará inteligentní gyroskopická navigace. Při použití čističe lze zvolit automatický režim čištění či vybírat mezi konkrétními režimy. Pro efektivní výsledky při mytí vysokých oken je k dispozici režim "N", zatímco režim "Z" je ideální pro široká okna.

Kombinace čistících utěrek a gumové stěrky

Robotický čistič oken Tesla RoboStar W550 je vybaven dvojicí samostatných čistících utěrek, které jsou zárukou kvalitního čištění. První utěrka kmitá ze strany na stranu, zatímco druhá se stará o dokončení čištění. Odstraňování přebytečné vody zajišťuje gumová stěrka čističe oken, která je umístěna mezi utěrkami.

Výkonná záložní baterie

Robotický čistič oken Tesla RoboStar W550 disponuje záložní baterií, která čističi bezpečně dodá energii při výpadku proudu. Čistič Tesla RoboStar lze jednoduše nastavit prostřednictvím dálkového ovládání, a pro dokonalou ochranu proti pádu při práci ve výškách je k dispozici kvalitně zpracované bezpečnostní lanko.

Čtvercová konstrukce

Díky chytrému tvaru je práce s robotickým čističem oken Tesla RoboStar W550 velmi přesná a kvalitní. Pravoúhlá přední strana si skvěle poradí s okraji oken, zatímco zakulacená záda jsou speciálně uzpůsobena pro snadné a rychlé otáčení čističe, a to bez nutnosti jeho vzdalování od rámu.

Technická specifikace:

Model: Tesla RoboStar W550
Barva: bílá
Hmotnost: 2,9

Název:
Tesla RoboStar W550 - Robotický čistič oken
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
8594163277055

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz