Symbo xBot 5 PRO WiFi - Použitý - Robotický vysavač

Symbo xBot 5 PRO WiFi - Použitý - Robotický vysavač

Symbo xBot 5 PRO WiFi - Použitý - Robotický vysavač od společnosti s dlouholetou tradicí Symbo je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Symbo xBot 5 PRO WiFi - Použitý - Robotický vysavač stojí ted u nás 5999 Kč

5999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Symbo xBot 5 PRO - Použitý

6 čistících režimů – Auto, Podél stěn, Lokální, Double, Max, Náhodný
Inteligentní Smart GYRO navigace
Pro různé typy tvrdých podlah (plovoucí, dlažba, linoleum) a nízké koberce
Vysoký sací výkon
Vhodný pro úklid zvířecích chlupů
Doba provozu až 100 minut na jedno nabití
Výška pouhých 79 mm
Dvojice dlouhých kartáčků pro vysávání v rozích
Dvouúrovňová filtrace: primární filtr a HEPA design filtr zachycující i ten nejjemnější prach a nečistoty
Vysokapacitní kvalitní Li-Ion baterie
Stírání vodou, elektronicky řízená vodní pumpa
Hraniční páska pro vymezení prostorů
Wi-Fi a ovládání pomocí aplikace

Unboxing robotického vysaveče Symbo xBot 5 PRO

3D pohled

Představení robotického vysavače Symbo xBot 5 PRO

Říkáte si, že vám úklid vaší domácnosti zabírá až příliš volného času? V tom případě si pořiďte robotický vysavač Symbo xBot 5 PRO, se kterým se tento druh domácího „týrání“ stane minulostí. Díky výkonnému čistícímu systému v kombinaci s inteligentní gyroskopickou navigací si Symbo xBot 5 PRO dokáže poradit, jak s tvrdou podlahou, tak s koberci. K ještě dokonalejšímu úklidu vám poslouží HEPA design filtr, který zachytí jemné nečistoty, a funkce mopování s aktivně řízenou vodní pumpou. Na vymezení prostorů, kam nechcete aby robot zajížděl, slouží přibalená magnetická páska. Symbo xBot 5 PRO využívá kromě šesti čistících režimů – Auto, Podél stěn, Lokální, Double, Max, Náhodný, i užitečný plánovač úklidu, díky kterému si můžete zvolit den a čas, kdy bude robot vaše podlahy uklízet. Symbo xBot 5 PRO lze ovládat i aplikací přes mobilní telefon.

6 typů úklidu pro efektivní čištění

Funkce mopování - zásobník na vodu s mopem

Symbo xBot 5 PRO vaší podlahu vytře pomocí mopu z mikrovlákna, který je neustále dovlhčován ze zásobníku na vodu. Dovlhčování je aktivně řízeno vodní pumpou, která např. při návratu do nabíjecí stanice vypne propouštění vody a nehrozí tak promočení podlahy nebo riziko kontaktu vody s elektrickým vedením. Funkce vytírání je vhodná pro všechny typy hladkých podlah (plovoucí, dřevěná, dlažba, linoleum).

A co víc, můžete vysávat i mopovat zároveň!

Kombinovaná nádobka - vysávejte a mopujte zároveň

Symbo xBot 5 PRO má v balení až 2 odpadní nádobky. Jedna s velkou kapacitou pro běžný úklid nečistot na sucho, druhá kombinuje klasickou odpadní nádobku se zásobníkem na vodu s mopem. To umožňuje robotu, jako jednomu z mála na trhu, vysávat a mopovat zároveň. Takto zvládnete oba úklidy při jednom chodu robota, co šetří váš čas ještě více.

Inteligentní Smart GYRO navigace - robot se neztratí

Symbo xBot 5 PRO využívá k úklidu pokročilou gyroskopickou navigaci Smart GYRO, díky které se vysavač pohybuje systematicky a následně trasu optimalizuje pro co nejlepší vyčištění podlahy. Snaží se tak pokrýt co největší plochu a intenzivně se věnuje úklidu podél zdí a v rozích.

Další pozitivum je, že se robot vrátí tam, odkud ho pustíte. Už ho nebudete nikdy muset hledat někde pod

Název:
Symbo xBot 5 PRO WiFi - Použitý - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
ID2540

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2531
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz