Symbo Weebot W155 - Zánovní - Robotický čistič oken

Symbo Weebot W155 - Zánovní - Robotický čistič oken

Symbo Weebot W155 - Zánovní - Robotický čistič oken od našeho výrobce Symbo je k dostání online za výhodnout cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Symbo Weebot W155 - Zánovní - Robotický čistič oken výhodně za cenu 6999 Kč

6999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický čistič oken Symbo Weebot W155 - Zánovní

Ovládání chytrým telefonem
Pro svislé povrchy
Na okna od 50x50 cm
Vhodný i na bezrámová skla
Záložní UPS baterie
Vibrační podložka pro lepší čištění

Představení robotického čističe oken a skel Symbo W155

Čištění oken nebylo nikdy jednodušší. Symbo Weebot W155 je robotický čistič na okna s vibrační podložkou pro dokonalé čištění oken a skel. Vibrační podložka aktivně stírá povrch před robotem a velká čistící utěrka nabírá zbylé nečistoty. Díky své technologii zvládne také povrchy s minimálním sklonem 30°. Funkce detekce okrajů zajistí, že Symbo Weebot W155 je vhodný také pro bezrámová okna. Při výpadku proudu nemusíte mít strach, že by se váš robot poškodil. Záložní baterie chrání robota proti pádu a poškození. Nově můžete Weebot ovládat nejen dálkovým ovladačem, ale také prostřednictvím chytré mobilní aplikace Symbo Home Blue.

 

Komu doporučujeme 

Robotický čistič oken Symbo Weebot W155 doporučujeme na okna s minimálním rozměrem 50x50 cm. Je skvělým pomocníkem pro majitele domů s velkými prosklenými plochami nebo bytů s prosklenými balkóny, kde je čištění nebezpečné. Je vhodný také na bezrámová okna a zrcadla, jako i další běžné plochy.

Ovládání pomocí mobilní aplikace

Robotický čistič oken Symbo Weebot W155 může být ovládán pomocí chytrého telefonu se systémem iOS a Android. Aplikaci pro ovládání si jednoduše stáhnete zdarma na App store nebo Google Play. Robota můžete také ovládat pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení.

Vibrační podložka pro dokonalé čištění

Revoluční novinkou u robotického čističe Symbo Weebot W155 je vibrační podložka, která má jediný úkol - dokonale vyčistit vaše okna. Tato aktivní podložka kmitá ze strany na stranu a spolu s jemnými vibracemi zajistí maximální účinnost úklidu.

Dva druhy pohybu

Pomocí dálkového ovládání můžete robotovi určit způsob pohybu a čištění. Režim čištění ve tvaru N je vhodný pro vysoká okna. Režim čištění ve tvaru Z je vhodný pro široká okna. Symbo Weebot W155 je vybaven funkcí, která zajištuje, že v případě přerušení robot bude pokračovat tam kde skončil.

Funkce detekce okrajů

Symbo Weebot W155 je vhodný také pro bezrámová okna. Robot je vybaven senzory, které detekují hranu okna a zabraňují tak případné ztrátě podtlaku a následnému pádu robota. Díky této technologii robot okno vyčistí až do krajů.

Intenzivní lokální čištění

Pomocí dálkového ovládání si můžete ručně najet na znečištěné místo a poté zahájit krátký proces intenzivního lokálního čištění. Tuto funkci aktivujete stiskem tlačítka  na dálkovém ovladači.

Bezpečnost na prvním místě

Při výpadku proudu nemusíte mít strach, že by se váš robot poškodil. Symbo Weebot W155 je vybaven záložní baterií, která chrání robota proti pádu a poškození.Součástí balení je také bezpečnostní lano, které plní stejnou funkci.

Utěrky z mikrovlákna

Součást robotického čističe Symbo Weebot W155 jsou utěrky z mikrovlákna.

Název:
Symbo Weebot W155 - Zánovní - Robotický čistič oken
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
ID4565

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2562
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz