Symbo Weebot W150 - Robotický čistič oken

Symbo Weebot W150 - Robotický čistič oken

Symbo Weebot W150 - Robotický čistič oken od spolehlivého výrobce Symbo - zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Symbo Weebot W150 - Robotický čistič oken za výhodnou cenu 11998 Kč

11998 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický čistič oken Symbo Weebot W150

Na okna od 50x50 cm
Pro svislé povrchy
Vhodný i na bezrámová skla
Vibrační podložka pro lepší čištění

Představení robotického čističe oken a skel Symbo W150

Čištění oken nebylo nikdy jednodušší. Symbo Weebot W150 je robotický čistič na okna s vibrační podložkou pro dokonalé čištění oken a skel. Vibrační podložka aktivně stírá povrch před robotem a velká čistící utěrka nabírá zbylé nečistoty. Díky své technologii zvládne také povrchy s minimálním sklonem 30°. Funkce detekce okrajů zajistí, že Symbo Weebot W150 je vhodný také pro bezrámová okna. Při výpadku proudu nemusíte mít strach, že by se váš robot poškodil. Záložní baterie chrání robota proti pádu a poškození.

Robotický čistič oken Symbo Weebot W150 v pořadu Rady ptáka loskutáka

Představení Symbo Weebot W150

 

Komu doporučujeme 

Robotický čistič oken Symbo Weebot W150 doporučujeme na okna s minimálním rozměrem 50x50 cm. Je skvělým pomocníkem pro majitele domů s velkými prosklenými plochami nebo bytů s prosklenými balkóny, kde je čištění nebezpečné. Je vhodný také na bezrámová okna a zrcadla, jako i další běžné plochy.

Vibrační podložka pro dokonalé čištění

Revoluční novinkou u robotického čističe Symbo Weebot W150 je vibrační podložka, která má jediný úkol - dokonale vyčistit vaše okna. Tato aktivní podložka kmitá ze strany na stranu a spolu s jemnými vibracemi zajistí maximální účinnost úklidu.

Dva druhy pohybu

Pomocí dálkového ovládání můžete robotovi určit způsob pohybu a čištění. Režim čištění ve tvaru N je vhodný pro vysoká okna. Režim čištění ve tvaru Z je vhodný pro široká okna. Symbo Weebot W150 je vybaven funkcí, která zajištuje, že v případě přerušení robot bude pokračovat tam kde skončil.

Funkce detekce okrajů

Symbo Weebot W150 je vhodný také pro bezrámová okna. Robot je vybaven senzory, které detekují hranu okna a zabraňují tak případné ztrátě podtlaku a následnému pádu robota. Díky této technologii robot okno vyčistí až do krajů.

Intenzivní lokální čištění

Pomocí dálkového ovládání si můžete ručně najet na znečištěné místo a poté zahájit krátký proces intenzivního lokálního čištění. Tuto funkci aktivujete stiskem tlačítka  na dálkovém ovladači.

Bezpečnost na prvním místě

Při výpadku proudu nemusíte mít strach, že by se váš robot poškodil. Symbo Weebot W150 je vybaven záložní baterií, která chrání robota proti pádu a poškození.Součástí balení je také bezpečnostní lano, které plní stejnou funkci.

Utěrky z mikrovlákna

Součást robotického čističe Symbo Weebot W150 jsou utěrky z mikrovlákna. Tyto utěrky můžete jednoduše vyprat bez aviváže a znovu je tak použít pro další čištění. 

Tipy pro použítí čístícího roztoku: Nejprve robota nechat přisát na okno (pokud je okno moc špinavé, místo kam budeme robota přikládat nahrubo vyčistit), potom nastříkat čistící roztok na zbytek okna a pustit. Čistící roztok je možné také nastříkat na utěrky a poté utěrky připevnit na robota. Přímo na robota

Název:
Symbo Weebot W150 - Robotický čistič oken
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
0704907107700

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2496
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz