Sencor SRV 8550BK - Robotický vysavač a mop 2v1

Sencor SRV 8550BK - Robotický vysavač a mop 2v1

Sencor SRV 8550BK - Robotický vysavač a mop 2v1 od značky se skvělou pověstí Sencor je k dostání levně a pohodlně online. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Sencor SRV 8550BK - Robotický vysavač a mop 2v1 stojí u nás 8999 Kč

8999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Sencor SRV 8550BK

2v1 vysávání a mopování
Robotický vysavač pro úklid koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby
Infračervený senzor proti nárazu
Výkonný sací systém se sílou 4 000 Pa
Velmi tichý chod
BLCD motor s dlouhou životností
Naváděcí systém Sencor Nav. 16.0, gyroskop, infračervené senzory a čidla pro detekci schodů a překážek
Aktivní systém mapování prostoru
Kamerový systém pro video a hlasovou interakci na dálku
Variabilní nastavení časovače
Dálkové ovládání pomocí ovladače nebo aplikace v mobilním telefonu
Překoná práh o výšce 1,5 cm

Představení robotického vysavače Sencor SRV 8550BK

Elegantní a výkonný pomocník do domácnosti, to je Sencor SRV 8550BK. Je ideální pro čištění koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby. S jeho velmi tichým provozem o něm nebudete vy ani vaši domácí mazlíčci vědět. Robotický vysavač má naváděcí systém Sencor nav. 16. 0, orientuje se v prostoru pomocí gyroskopu, infračervených senzorů, detektoru schodů a dalších senzorů překážek. Disponuje také kamerovým systémem pro video a hlasovou interakci na dálku. Automaticky monitoruje servisní úkony pomocí výstražných zpráv zobrazených na displeji dálkového ovládání. S výdrží baterie až 90 minut zvládne bez problému uklidit celou vaši domácnost a pokud by to přeci jen nestačilo, sám se zajede nabít do nabíjecí stanice a poté vyjede zpět vstřít nepořádku.

Užijte si ovládání prostřednictvím mobilní aplikace

Sencor vytvořil mobilní aplikaci na míru, kde můžete nastavit funkce, režimy, ale také sledovat veškerý aktuální stav, jako je hladina baterie nebo vykonávaná činnost. Ovládat robota můžete i když nejste doma a sledovat tak, jestli už úklid dokončil. Když jste doma, můžete dávat robotovi pokyny i skrze dálkové ovládání na kterém se vám i zobrazí výstražné zprávy z automatického monitorování servisních úkonů, které je potřeba na robotovi provést.

S gyroskopickou navigací mapuje prostor pro efektivní úklid

Dokáže vidět prostor, který vysává a na základě toho si vybírá efektivní cestu k úklidu, aby pokryl co největší plochu. Robotický vysavač využívá kamerový systém pro video a hlasovou interakci na dálku a také aktivní systém mapování prostoru. K tomu mu pomáhá i infračervený přední senzor proti nárazu, detektor schodů a další senzory překážek.

3 přednastavené režimy pro pečlivý úklid

Robotický vysavač nabízí 3 přednastavené režimy k různým druhům úklidu. Každodenní automatický úklid, intenzivní a úklid prachu podél stěn. Sencor SRV 8550BK v výškou 9 cm zajede i pod pohovku či křesla a díky bočním kartáčkům uklidí pečlivě i rohy místností. Kartáče mají kvalitní konstrukci, která na sobě zanechává minimum namotaných vlasů a chlupů, i tak je ale potřeba kartáč čistit přibaleným čistícím kartáčkem.

Variabilní nastavení časového spínače

S funkcí plánovaného úklidu může robot uklízet, i když nejste doma. Jednoduše nastavte čas i režim, kdy a jak chcete aby uklízel a po

Název:
Sencor SRV 8550BK - Robotický vysavač a mop 2v1
Výrobce:
SKU:
8590669296736

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2456
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz