Samsung POWERbot VR9000 VR20H9050UW/GE - Robotický vysavač

Samsung POWERbot VR9000 VR20H9050UW/GE - Robotický vysavač

Samsung POWERbot VR9000 VR20H9050UW/GE - Robotický vysavač od společnosti s výborným jménem Samsung je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Samsung POWERbot VR9000 VR20H9050UW/GE - Robotický vysavač , zboží pořídíte ted u nás za 19990 Kč

19990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Samsung Powerbot VR9000 VR20H9050UW/GE

Nepřekonatelný sací výkon
Dlouhodobé mimořádné sání
Široké kartáče, až 311 mm
Lepší pokrytí místnosti díky inteligentní navigaci a komplexnímu vyhledávání
Funkce ukázání a startu vysávání
Kolečka, která hladce překonávají každou překážku, průměr 105 mm
Automatické nabíjení
Funkce virtuálních zdí

Vlastnosti Samsung Powerbot VR9000:

Nepřekonatelný sací výkon

Robotický vysavač Samsung Powerbot VR9000 je překvapivě výkonný díky své jedinečné technologii digitálního převodníku, který vytváří až 60krát vyšší sací výkon, jako jiné robotické vysavače. Jeho zvětšený bubnový kartáč dokáže také vysát mnohem širší plochu a s mnohem menší pravděpodobností se zaplete do kabelů či třásní.

Dlouhodobé mimořádné sání

Velká odstředivá síla technologie CycloneForce odděluje prach a nečistoty do vnější komory. Zachovává tím sací výkon, protože udržuje filtr čistý a zabraňuje jeho ucpávání.

Nepřekonatelný sací výkon Samsungu Powerbot VR9000

Vysavač má širší kartáč, takže dokáže vysát větší plochy a zároveň urazí kratší vzdálenost. Kartáč má šířku 311 mm, což je o 107 mm více než u kartáčů s šířkou 204 mm, výsledkem čehož je rychlejší vysávání.

Komplexní vyhledávání

Inovovaný vysoce výkonný senzor FullView Sensor™ neustále vyhledává jakákoli úzká místa nebo malé překážky v širokém prostoru. Vzhledem k tomu, že vysavač má méně slepých bodů, dokáže se bezpečně pohybovat po celé místnosti a inteligentně se vyhýbat překážkám nebo místům, na kterých by mohl uvíznout.

Stačí ukázat a vysavač začne pracovat

Ovladač Point Cleaning™ umožňuje navést vysavač na místa, která má vysát. Stačí ukázat světelným paprskem před vysavač VR9000 a ten se vydá na dané místo a vysaje ho.

Kolečka, která hladce překonávají každou překážku

Kolečka Easy Pass™ snadno překonávají většinu překážek, takže vysavač bude pokračovat ve své práci, i když nebudete doma. Tělo vysavače se nyní nachází 15 mm nad úrovní podlahy, takže je mnohem méně pravděpodobné, že se do něčeho zachytí.

Rychlé a účinné vysávání

Systém Visionary Mapping™ Plus hledá optimální cestu pro vysavač a navádí ho po ní, aby bylo vysávání co nejrychlejší. Pomocí 10 senzorů a integrované digitální kamery vytváří mapu celé domácnosti a vypočítává nejefektivnější trasu vysávání.

Vysávejte tak, jak vám to nejvíce vyhovuje

Sedm režimů vysávání vám umožňuje vybrat nejlepší způsob vysávání v různých situacích. Vysavač je vybaven čtyřmi styly vysávání včetně režimu automatického vysávání, vysávání na místě, vysávání s maximálním výkonem a manuálního vysávání, dvěma režimy nastavení časového rozvrhu a režimem senzoru prachu.

Vždy nabitý – automaticky

Funkce automatického nabíjení znamená, že se nemusíte obávat, že vysavači dojde energie a přestane vysávat. Když se jeho baterie začne vybíjet, vysavač se automaticky přesune k základně, aby se nabil a mohl

Název:
Samsung POWERbot VR9000 VR20H9050UW/GE - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
8806086416658

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2437
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz