Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE - Robotický vysavač

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE - Robotický vysavač

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE - Robotický vysavač od spolehlivého výrobce Samsung . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE - Robotický vysavač právě nyní za 39990 Kč

39990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

99,999% filtrace
AI umělá inteligence s 3D rozpoznání předmětů
Automatické hygienické vysypávání
Inteligentní pohyb s laserovou navigací LIDAR
Možnost sledování domácností v reálném čase
Výkonné vysávání na základě povrchu
Inverter motor pro dlouhou životnost
Vysoce efektivní semišová kartáč s technologií samočištění
Stav čištění v reálném čase přes Wifi
Autonomní ovládání přes SmartThings

Videopředstavení vysavače Samsung Jet Bot AI+

Představení robotického vysavače Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

Robotický vysavač Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE nabízí kromě laserové navigace + 3D kamery, vysokého sacího výkonu 170 W, 5vrstvého filtračního systému a Li-Ion baterie také řadu pokročilých funkcí a inteligentních senzorů, které zaručí maximálně efektivní a bezpečný úklid domácnosti. Jedná se např. o funkce, jako je detekce koberců, object recognition, patrol mode a home monitoring. Nechybí ani možnost vzdáleně ovládat robota přes mobilní aplikaci či nastavení časového harmonogramu úklidu. Součástí robota je také samovyprazdňovací stanice na odpad, díky které bude úklid ještě efektivnější.

Inteligentní vysávání s rozpoznáváním objektů

Uklízejte efektivně a bezpečně. Technologie Jet AI Object Recognition identifikuje, vyhodnocuje a mapuje rozmístění rozličných druhů předmětů a nábytku*. Vysavač Jet Bot tak snadno vyčistí i prostory v jejich okolí a udrží si bezpečný odstup od křehkých objektů či jakékoliv činnosti, která by mohla být potenciálně nebezpečná**.

* Příklad předmětů: klimatizace (stojící typ), chladnička, TV, pračka/sušička, čistička vzduchu, napařovací komoda, pohovka, postel, knihovna, stůl, chladnička, myčka nádobí, elektrický kabel, ručník/ponožka, hrnek, sklenice, láhev, miska, váza. ** Rozpoznávání objektů může být ovlivněno tvarem objektu či okolními podmínkami.

Vyhněte se možnosti zaseknutí o malé překážky

Zajistěte dokonalou čistotu domácnosti, aniž byste museli kontrolovat přítomnost překážek v jednotlivých pokojích. 3D senzor vysavače Jet Bot precizně zkoumá široký prostor využitím kamery s 3D hloubkou obrazu. Vidí rozložení místnosti a jakékoliv možné překážky, včetně malých a úzkých předmětů, jako jsou kabely s výškou pouhého 1 centimetru.

* Až do vzdálenosti 1 metru, horizontální zorné pole: 60°, vertikální zorné pole: 40°.** Do velikosti předmětů 1 cm šířky, 1 cm výšky a 1 cm hloubky.

Přesná navigace a efektivní úklid

Ukliďte svůj domov efektivněji a důkladněji. Vysavač vypočítá svou polohu a optimalizuje trajektorii. Senzor LiDAR přesně sleduje polohu Jet Botu pomocí skenování místnosti* a shromažďuje informace o vzdálenostech. Vysavač se tak pohybuje efektivně a postará se o větší část vašeho domova.

*Skenování v úhlu 360° na ploše 6 metrů při 10 otáčkách za sekundu. **Na základě interního testování v oblasti s nábytkem uspořádaným podobným způsobem, jako ve skutečném domácím prostředí v porovnání s běžným vysavačem Samsung

Název:
Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
8806092260078

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2454
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz