Robomow RS 630 + 3 roky záruky - Robotická sekačka

Robomow RS 630 + 3 roky záruky - Robotická sekačka

Robomow RS 630 + 3 roky záruky - Robotická sekačka od známé značky Robomow , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Robomow RS 630 + 3 roky záruky - Robotická sekačka - nyní pořídíte za super cenu 72990 Kč

72990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotická sekačka Robomow RS 630 + 3 roky záruky

Robomow RS 630 je určena pro trávníky s plochou do 3200 m2.
 
Představení robotické sekačky Robomow

Hledáte sekačku, která vám ušetří čas strávený sekáním a odvážením trávy, dosekáváním okrajů trávníku, peníze za energii i následné opravy, navíc chcete robustní stroj, který se v případě potřeby nezalekne přerostlé trávy ani spadlých větviček, šišek nebo tvrdých listů? Je vybaven moderními technologiemi ovládání? Už nehledejte! RS 630 od firmy Robomow je nejlepší automatická sekačka této značky, která byla zkonstruována tak, aby Váš trávník sekala zcela sama, přitom šetřila Vaše peníze, jednoduše se obsluhovala, měla jednoduchý a nenáročný servis.

V přehledném menu RS 630 stačí pouze nastavit týdenní program a pak už jen můžete sledovat, jak sekačka v nastavené dny a časy sama vyjede z nabíjecí stanice. Vlastně ji nemusíte ani sledovat – díky tomu, že sekačka Robomow je plně automatická, můžete svůj čas věnovat zajímavějším činnostem!
Robomow RS 630 je jedna z nejefektivnějších, robustních robotických sekaček na trhu a je navržena pro velké domácí zahrady s plochou až 3000 m2. Její silné nože mají dostatečný výkon, aby snadno zvládly první sekání v sezóně, a to i ve vysoké trávě. Tento model sekačky má záběr 56 cm a je vybaven dvěma robustními noži s funkcí mulčování a zároveň využívá nejmodernější technologii recyklace posekané trávy. Žací nože jsou uloženy s přesahem obrysu zadního kola. Toto uložení má výhodu opět v dosekávání okrajů. Nůž se dostane až k okraji trávníku, několik cm za stopu zadního kola.

Posekanou trávu díky tomu není třeba sbírat – nadrobno posekaná tráva zůstává ležet v trávníku, kde při svém rozkladu do půdy uvolňuje prospěšnou organickou hmotu a živiny. Vzhledem k tomu, že tráva obsahuje až 85% vody, napomáhá zapadávání drobných nasekaných částeček trávy tomu, že trávník není třeba tak často zavlažovat a hnojit. Na konci každé operace se Robomow RS 630 vrátí zpět do nabíjecí stanice, kde zůstane až do následující plánované operace. Díky tomu je zaručena perfektní údržba vašeho trávníku i tehdy, pokud se nacházíte mimo domov!
RS 630 nabízí i další pokročilé funkce, jako je například sekání podél okrajů, schopnost přejet do další naprogramované zóny (druhá část zahrady třeba za domem), i když je přitom zapotřebí přejet chodník nebo terasu, možnost sekání až ve 4 různých zónách, či schopnost vjíždět na trávník na různých místech.
Sekačka je vhodná pro lidi trpící alergií, lidi s omezenou pohyblivostí i pro ty, kteří trpí alergií na odklízení posekané trávy. RS 630 je vrcholem techniky i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat svého majitele odvážením do servisu je Robomow RS 630 konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma. Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze.

Nastavování parametrů je možné pomocí menu stroje nebo chytrých telefonů, aplikace je zdarma v ceně stroje. Pomocí chytrých telefonů je možné i manuálně sekat, telefon slouží jako dálkové ovládání. Ovládejte svou sekačku z pohodlí svého

Název:
Robomow RS 630 + 3 roky záruky - Robotická sekačka
Výrobce:
SKU:
7290014674462

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz