Robomow RM510 - Robotická sekačka

Robomow RM510 - Robotická sekačka

Robomow RM510 - Robotická sekačka od známého dodavatele Robomow je k dispizici za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Robomow RM510 - Robotická sekačka výhodně za cenu 26990 Kč

26990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotická sekačka Robomow RM510 s nabíjecí stanicí:
Robomow RM510 je automatická sekačka, která seče trávu samostatně. Je prodávána včetně nabíjecí stanice, ze které vyjíždí dle nastaveného denního a hodinového programu. Na konci naplánovaného programu se Robomow vrátí do nabíjecí stanice pro nabíjení až do dalšího naplánovaného termínu. Váš trávník bude udržován i v době kdy budete pryč z domova. RM400 je nová generace Robomow ,plně automatické sekačky, kterou si každý může dovolit.
RM400 je doporučován pro trávníky do 300-400m2 ( V závislosti na typu trávy a podmínkách).
Robomow potřebuje první jednoduché nastavení, které může být provedeno kýmkoli. Drát je natažen okolo okraje trávníku a je kolíky připevněn k zemi každých pár metrů. Tyto kolíky a drát jsou dodávány společně se strojem. Drát je napojen na malý zdroj poháněný baterií nazývaný obvodový vypínač (také dodávaný v balení). Drát normálně zaroste do trávníku během 2 – 3 týdnů. Robomow rozpozná drát pomocí speciálních senzorů a zajistí aby vždy zůstal uvnitř takto vyznačené oblasti. Robomow je spušten zmáčknutím zeleného knoflíku „Go“ na stroji. Stroj přejíždí trávník v systematické křížové variaci a tak pokrývá trávník několikrát ze strany na stranu aby zajistil pokrytí celého trávníku a posečení vždy z několika úhlů.
Stroj má tři bateriově poháněné nože, 53 cm silný sekací systém ekvivalentní k 5,5 HP motorové sekačce. Robomow je určený k mulčování a mulčuje lépe než tradiční sekačky díky tříkomorovému umlčovacímu systému a díky rychlosti nožů 5800 ot/min, což je asi dvakrát tolik než u standardních sekaček. Tráva je posečena na velice malé kousky, které zapadnou mezi stébla trávníku a tam se přemění v přírodní hnojivo. To pramení ve zdravější a lépe vypadající trávník a eliminuje to potřebu sbírat a odstraňovat posečenou trávu.
Seče více, za méně:

Kompaktní systém mulčování s jedním nožem.
 Dálkové ovládání pro sečení velice úzkých ploch (Dostupné jako příslušenství) 
Uživatelem kontrolovaná ochrana včetně alarmu . 
Snímač nadzvednutí – zastaví nože okamžitě když je Robomow nadzvednutý. 

Technické  specifikace:

Váha : 17.6kg (včetně baterií) 
Rozměry : 64cm x 52cm x 30cm 
Barva : zelená 
Výška sečení - 20-80mm, jednoduché nastavení 
Dvě bezúdržbové baterie 12 AH 
Dešťový snímač – Zamezuje sečení v dešti 

Obsah balení:

kompletní sekačka 
150 kolíků 
100 m drátu 
Roboruler 
Návod k obsluze
vnitřní nabíječka (zabudováno)
nabíjecí stanice (Stanice, nabíječka s 15 m přívodním kabelem, 2 kolíky na upevnění stanice)

Název:
Robomow RM510 - Robotická sekačka
Výrobce:
SKU:
ID247

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz