Robomow RL2000 - Robotická sekačka

Robomow RL2000 - Robotická sekačka

Robomow RL2000 - Robotická sekačka od značky s dlouholetou historií Robomow , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Robomow RL2000 - Robotická sekačka aktuálně v akci od 42990 Kč

42990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotická sekačka Robomow RL2000 s nabíjecí stanicí :
Robomow RL2000 je automatická sekačka, která seče trávu samostatně. Vše co musíte udělat je nastavit týdenní program. Je prodávána včetně nabíjecí stanice, ze které vyjíždí dle nastaveného denního a hodinového programu. Na konci naplánovaného programu se Robomow vrátí do nabíjecí stanice pro nabíjení až do dalšího naplánovaného termínu. Váš trávník bude udržován i v době kdy budete pryč z domova. RL2000 Je nejvyšší z řady modelů a je vyvinut k sečení velkých domácích trávníků.
RL2000 Je doporučován pro trávníky do 1500m²-2000m² ( V závislosti na typu trávy a podmínkách ).
Robomow potřebuje první jednoduché nastavení, které může být provedeno kýmkoli. Drát je natažen okolo okraje trávníku a je kolíky připevněn k zemi každých pár metrů. Tyto kolíky a drát jsou dodávány společně se strojem. Drát je napojen na malý zdroj poháněný baterií nazývaný obvodový vypínač (také dodávaný v balení). Drát normálně zaroste do trávníku během 2 – 3 týdnů. Robomow  rozpozná drát pomocí speciálních senzorů a zajistí aby vždy zůstal uvnitř takto vyznačené oblasti. Robomow je spušten zmáčknutím zeleného knoflíku „Go“ na stroji. Stroj přejíždí trávník v systematické křížové variaci a tak pokrývá trávník několikrát ze strany na stranu aby zajistil pokrytí celého trávníku a posečení vždy z několika úhlů.
S RL1000 a dobíjecí stanicí je to ještě jednodušší. Po prvním jednoduchém nastavení drátu okolo trávníku včetně dobíjecí stanice a nastavení týdenního cyklu můžete zapomenout na sečení po celou sezónu! Robomow automaticky zahájí sečení v den a hodinu nastaveném v rozvrhu a automaticky se vrátí do nabíjecí stanice na dobití pro přípravu na další nastavené použití. Program může být přenastaven kdykoli je to potřeba.
Seče více, za méně:

Velice výkonný mulčovací systém se třemi noži. 
Exkluzivní vyndavatelná 24 voltová baterie 
Uživatelem kontrolovaná ochrana proti krádeži s blokovacím systémem 
Manuální ovladač pro sečení velice úzkých míst manuálně. 

Technické specifikace:

Váha- 23.7kg + 14.1kg (baterie) 
Rozměry - 89cm x 66.5cm x 31.5cm 
Barva - zelená 
Výška sečení - 26-63mm, jednoduše nastavitelná 
Dešťový snímač – Zamezuje sečení v dešti 
Vysoký vzorek kol – doporučovaný pro trávníky s vysokou trávou, kopcovitý nebo členitý terén. 

Obsah balení:

kompletní sekačka 
300 kolíků 
250 m drátu 
Roboruler 
Návod k obsluze 
nabíjecí stanice (Stanice, nabíječka s 15 m přívodním kabelem, 5 kolíků na upevnění stanice)

Název:
Robomow RL2000 - Robotická sekačka
Výrobce:
SKU:
ID253

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz