Raycop RS PRO UV+ - Antibakteriální vysavač

Raycop RS PRO UV+ - Antibakteriální vysavač

Raycop RS PRO UV+ - Antibakteriální vysavač od přední společnosti Raycop lze pořídit u nás za skvělou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Raycop RS PRO UV+ - Antibakteriální vysavač , zboží pořídíte ted u nás za 6990 Kč

6990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Antibakteriální vysavač Raycop RS PRO UV+

UVC dezinfekční lampa
Suchá horkovzdušná sterilizace 60°C
UltraPulse pulzní kartáč
PureAir HEPA filtrace
Odstraní alergeny, roztoče, bakterie a viry
Vysavač navržený lékařem
Vymývatelná prachová nádobka
Bezpečnostní senzory
Air Redirect zabrání nasátí textilií
Jednoduché ovládání jedním tlačítkem
Vhodný vysavač pro alergiky a astmatiky
Snižuje riziko vzniku alergických onemocnění
Čištění bezchemickou cestou

 

Raycop RS PRO UV+ je první ruční UV+ antibakteriální vysavač s dvojitou dezinfekcí matrací a lůžkovin, který byl navržen lékařem. Raycop RS PRO prokazatelně odstraní bezchemickou cestou alergeny, bakterie, viry a roztoče pomocí UVC dezinfekční lampy a suché horkovzdušné sterilizace 60°C Steamless Heat. Vysavače Raycop používají patentovanou technologii RayClean ™, nově vyvinutý pulzní kartáč UltraPulse  a dokonalou HEPA filtraci PureAir. Svou účinností a funkčností se stal Raycop jedničkou na trhu v Japonsku.

RayClean UV+ odstraní 99,9% virů a bakterií

Antibakteriální vysavač Raycop RS PRO UV+ jednoduše odstraní alergeny, bakterie, viry a roztoče z matrace, lůžkovin a dalších textilií v domácnosti. Domácí prach, roztoče a jejich výkaly odstraňuje patentovaným systémem čištění, který používá UVC lékařskou sterilizační lampu, suchou horkovzdušnou sterilizaci, speciální pulzní kartáč a výkonné sání s dokonalou HEPA filtrací PureAir. 

Oproti běžným vysavačům Raycop RS PRO UV+ využívá UVC germicidní lampu s vlnovou délkou 253.7 nm, která se běžně používá také v lékařském prostředí. UVC lampa snižuje schopnost rozmnožování roztočů a zajistí jejic h rychlé odstranění. Ultrafialovému světlu stačí pouhých pár sekund k odstranění a inaktivaci virů. Běžný vysavač bez UVC lampy nezajistí odstranění roztočů a bakterií s tak vysokou účinností.

 

Specialista na čistý a zdravý spánek

Raycop RS PRO UV+ je specialista, který Vám přináší zdravý spánek a pomáhá předcházet vzniku alergie. Raycop odstraňuje roztoče a jejich výkaly včetně vylučovaných enzymů, bakterie, viry a plísně. Všechny tyto alergeny mohou vést k řadě alergických a chronických onemocnění jako je astma, alergie, chronická rýma, různé druhy ekzémů a kožních nemocí.

 

Suchá horkovzdušná sterilizace 60°C

Raycop RS PRO UV+ navíc využívá, jako první vysavač, speciální suchou horkovzdušnou sterilizaci, která vysušuje matrace a lůžkoviny horkým suchým vzduchem o teplotě 60°C a napomáhá k ještě hlubší sterilizaci lůžkovin a textilií. Dochází k rapidnímu snížení vlhkosti v matracích a lůžkovinách a tím se stává prostředí matrací a lůžkovin pro roztoče nevhodným a dochází k odstranění 99% roztočů.

UltraPulse pulzní kartáč

Náš nově vyvinutý pulzní kartáč UltraPulse provádí nejméně 30 000 úderů za minutu. Tyto vibrace uvolňují alergeny zachycené v textiliích a matracích a Raycop RS PRO UV+ poté snadno vše vysaje do nádobky, pryč z vašich matrací a lůžkovin.

 

PureAir HEPA filtrace a uzamčení nečistot

Neexistuje

Název:
Raycop RS PRO UV+ - Antibakteriální vysavač
Výrobce:
SKU:
8809248463941

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2500
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz