Lizard mower S1 - Robotická sekačka

Lizard mower S1 - Robotická sekačka

Lizard mower S1 - Robotická sekačka zboží dodává Lizard , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Lizard mower S1 - Robotická sekačka cenově vychází na 32990 Kč

32990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotická sekačka - Lizard mower S1:
Serie S reprezentuje novou generaci robotů pro péči o zahradu. Díky nové, patentované technologii, nepotřebují instalaci obvodového vodiče. Pomocí čidel dokáží rozpoznat travnatý povrch. Pokud se ocitnou mimo trávník nebo narazí na překážku, sami změní směr jízdy. Obsluha je velmi jednoduchá. Nároky na umístění jsou minimální. Robot potřebuje pouze tři hodiny nabíjení na suchém a krytém místě. Pak je připravený starat se o cca 400 m2 vaší travnaté plochy.
Serie S představuje ekonomické a ekologické řešení pro malé zahrady. Pracuje velmi tiše, zvládne sekat také v noci, a to vše bez emisí škodlivých zplodin.
Vlastnostni robotické sekačky:

Senzory S 

Robot má na spodní straně šest senzorů, které detekují travnatý porost. Pokud S1 ujede 30 cm a nedetekuje trávu, zastaví. Pokud během posunu trávu detekuje, vrátí se zpět a zahájí sečení s narůstajícími otáčkami nože.

Nárazové senzory

Pokud S Robot narazí do překážky vyšší než 9cm, změní automaticky směr jízdy a přitom se mírně pootočí tak, aby se nepohyboval ve stejné dráze.

Automatický program

Podle síly odporu, který klade tráva noži, S Robot zjišťuje, zda je tráva již posečena. Pokud S Robot zjistí minimální nebo žádný odpor při sečení, zastaví se automaticky v režimu PAUSE. Pokud si myslíte, že vaše zahrada potřebuje sečení navíc, můžete robot znovu spustit stlačením tlačítka START.

Bezpečnost

Pokud uchopíte rukojeť robota, nůž se okamžitě zastaví. Pokud uchopíte obě rukojeti, robot okamžitě zastaví nůž i pohyb kol. Pokud robot najede na prudké stoupání přes 27°, změní směr jízdy na opačnou stranu.

Trakce

Robot má stálý pohon všech čtyř kol. Díky tomu může pracovat až při 27° sklonu terénu.(na 1 m délky, stoupání 50 cm)

Kontrola sečení

Díky možnosti nastavení nože je výška sečení nastavitelná na 34 mm a 40 mm.

Snadná použitelnost

Serie S představuje maximální všestrannost. Je vyvinutý tak, aby se mohl pohybovat a pracovat na různých plochách. Připojení dobíjení na konektory, umístěné na kolech, je velmi jenoduché. Nepotřebuje speciální adpataci zahrady, jen několik úprav okolo bazénu, který má obvodovou překážku nižší než 9 cm.
Technické specifikace:

Lithium-iontové baterie 1 x 6 Ah 
sečená plocha: 400 m2 
žací nůž: 25 cm 
výška sečení: 34 nebo 40 mm 
průměrná doba sečení na jedno nabití 3,5 hod
 systém pohonu: 4WD 
otáčky nože: 2200 až 4000 ot/min 
rychlost posunu 16 m/min 
manuální dobíjení 
detektory trávy 
regulace otáček nože 
náklonový senzor 
senzor nadzvednutí 
senzor pádu nemá 
váha s bateriemi 7,9 kg

Název:
Lizard mower S1 - Robotická sekačka
Výrobce:
SKU:
ID255

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz