LG Hom-Bot VR 64701 LVMP - Robotický vysavač

LG Hom-Bot VR 64701 LVMP - Robotický vysavač

LG Hom-Bot VR 64701 LVMP - Robotický vysavač od našeho předního výrobce LG je k dostání online za výhodnout cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. LG Hom-Bot VR 64701 LVMP - Robotický vysavač - nyní zakoupíte od 16990 Kč

16990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač LG Hom-Bot VR64701LVMP

INTELIGENTNÍ NAVIGACE + RYCHLÉ ČIŠTĚNÍ
VELICE KVALITNÍ LI-Ion BATERIE
ÚZKÉ A LEHKÉ TĚLO + MODERNÍ DESIGN
PLNĚ AUTOMATICKÝ SYSTÉM
NÍZKÁ HLUČNOST
ROBOT, KTERÝ S VÁMI MLUVÍ ČESKY
ČTVERCOVÝ DESIGN (vhodný pro úklid v rozích)
SMART DIAGNOSTIKA
SPECIÁLNÍ ÚPRAVA POVRCHU
SPECIÁLNÍ PET KARTÁČ NA ZVÍŘECÍ SRST

 

  Autorizovaný prodejce

 

 

Srovnání jednotlivých modelů LG Hom-Bot

Zajímají vás rozdíly mezi jednotlivými modely LG Home-Bot? Poté se podívejte na srovnání těchto modelů v grafické tabulce.

Corner Master (Účinné pokrytí rohů)

Díky jedinečnému tvaru s dlouhými bočními kartáči umístěnými v přední části spotřebiče zvládá HOM-BOT Square účinným a výkonným způsobem úklid v rozích místností. Systém Corner Detection umožňuje pohyb v těsné blízkosti stěn bez nebezpečí kolize, takže vysavač pokryje 94% prostoru v rozích (oproti konvenčním robotickým vysavačům kulatého tvaru, které pokryjí 54% prostoru).

Speciální kartáč pro vysávání chlupů vašich mazlíčků

Speciální PET-CARE kartáč pro odstranění chlupů vašich domácích mazlíčků z tvrdých podlah, koberců nebo polstrování. Řekněte stop chlupům ve vaší domácnosti!

Hepa filtr

Díky technologii rozšířeného HEPA filtru 11 robot zachytí i ty nejmenší nečistoty a nevrací je tak zpátky do ovzduší vysávaného pokoje.

Inteligentní systém čištění Dual Eye 2.0

S pomocí unikátního systému Dual Eye provádí HOM-BOT Square inteligentní a důkladné vysávání – dokonce i po tmě!
Využitím kamerové technologie nové generace II-SLAM (Illumination Invariant based Simultaneous Localisation and Mapping) vysavač HOM-BOT Square automaticky počítá intenzitu světla a snímá strop, přičemž fotografuje místnost a minimalizuje neúčelný pohyb. Horní kamera rychlostí 30 snímků za sekundu snímá povrch stropu, průběžně vyhodnocuje pořízené snímky a na základě získaných informací provádí souběžně lokalizaci a mapování prostoru. Dolní kamera má podobu optického snímače (Optical Flow Sensor), který skenováním podlahy měří vzdálenosti a rozpoznává překážky a malé změny v profilu podlahy.

Funkce Mapping Resume

Pomocí funkce Mapping Resume se vysavač HOM-BOT Square dokáže vrátit na své poslední místo, odkud může pokračovat v úklidu i poté, co jej zvednete a odnesete jinam. Nedochází tak zbytečně k opakování vysávání na již uklizených plochách.

Ochrana proti kolizím

 

S vysavačem HOM-BOT Square se nemusíte obávat poškrábání svých drahocenných věcí. Série snímačů rozpoznává překážky a minimalizuje kolize. Ultrazvukový senzor precizně snímá široký prostor – i přes sklo a průhledné předměty – a registruje neznámé věci, které následně ukládá do paměti pro příští úklid.

Důkladný úklid

Čtyři plně automatické režimy a jeden režim ručního vysávání umožňují provádět maximálně účinný úklid podle vašich potřeb.

Spirála
Vysavač se pohybuje v široké spirále a provádí bodové

Název:
LG Hom-Bot VR 64701 LVMP - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
8806087106831

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2456
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz