iRobot Scooba 450 - Robotický vytírač

iRobot Scooba 450 - Robotický vytírač

iRobot Scooba 450 - Robotický vytírač od známého výrobce iRobot je u nás za bezkonkurenční cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. iRobot Scooba 450 - Robotický vytírač aktuálně v akci od 13489 Kč

13489 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

iRobot Scooba 450

V roku 2005 společnost iRobot uvedla na trh první robotický vytírač Scooba. Nový, inovovaný model Scooba 450 radikálně mění standardy domácího úklidu. Více než 3 roky vývoje a miliony dolarů investovaných do inovací přinesly ovoce v podobě zcela přepracovaného robotického vytírače. Scoobu 450 charakterizuje vysoká efektivita úklidu, jednoduchá obsluha a snadná údržba. Dejte sbohem ručnímu vytírání podlah a nasaďte na odolnou špínu nového vytíracího robota iRobot Scooba 450. Je krásný, chytrý a velmi účinný.

Upozornění: Scooba není vhodná na plovoucí a dřevěné podlahy. Hodí se spíše na podlahy z mramoru nebo linolea, kterým nevadí zvýšená vlhkost.

Hlavní přednosti Scooby 450

Unikátní třífázový čisticí proces
Efektivně a šetrně čistí tvrdé podlahy (které je možné čistit na mokro)
Rotační kartáč s rychlostí 600 otáček za minutu
Systém navigace iAdapt optimalizovaný pro vytírání
Až 99,3 % bakterií zahubeno v rámci procesu čištění
Dva čisticí režimy – 40 minutový pro 28 m2 a 20 minutový pro 14 m2
Oddělené nádrže na čistou a špinavou vodu
Scooba Juice - vysoce účinný čistící roztok na bázi přírodních enzymů

Klíčové funkce iRobot Scooba 450

 

Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt

Systém úklidu a navigace v místnosti od iRobotu dosud prověřilo více než 10 milionů domácností napříč planetou. iAdapt s pomocí desítek senzorů monitoruje uklízený prostor 67x za sekundu a umožňuje Scoobě inteligentně reagovat na aktuální podmínky v místnosti. Pro použití v novém robotickém vytírači prošel iAdapt optimalizací a zajišťuje tak maximální čisticí efekt. I v případě nové Scooby 450 platí, že navštíví v průběhu úklidu každé jednotlivé místo vícekrát. Více informací zde.

 

 

Třífázový čisticí proces

 

 

iRobot Scooba 450 pracuje na principu třífázového čištění. To znamená, že robotický vytírač zbaví vaši podlahu nečistot ve třech krocích. Na konci za ním zůstane čistá a téměř suchá podlaha.

1. Vysátí a aplikace čisticího roztoku

Scooba 450 podlahu nejprve předvysaje. Jelikož to není plnohodnotný vysavač, doporučujeme do místnosti nejdříve vypustit robotický vysavač Roomba. Poté Scooba na podlahu aplikuje roztok vody a čisticího prostředku Scooba Juice (proto je vhodný jenom na podlahy, které je možné umývat na mokro).

2. Vytírání a čištění

V druhém kroku Scooba 450 umývá podlahu s pomocí rotačního kartáče. Ten se otáčí rychlostí 600 otáček za minutu a pomáhá tak odstranit i odolnější skvrny a zaschlé nečistoty.

3. Vysání špinavé vody a vysoušení

Speciálně navržená lišta stírá špinavou vodu a vysává ji do zvláštní nádrže tak, aby nedošlo ke kontaktu s čistou vodou. V závěru úklidu Scooba vysouší podlahu téměř dosucha.

Dvě oddělené nádrže

Scooba má dvě oddělené nádrže, proto se čistá voda nikdy nedostane do kontaktu s vodou špinavou. Úklid je tak velice hygienický.

Dva režimy úklidu
Scooba nabízí možnost výběru ze dvou čisticích režimů úklidu. První režim slouží k úklidu menších prostor o velikosti do 14 m2.

Název:
iRobot Scooba 450 - Robotický vytírač
Výrobce:
SKU:
5060155408583

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2395
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz