iRobot Scooba 230 - Robotický vytírač

iRobot Scooba 230 - Robotický vytírač

iRobot Scooba 230 - Robotický vytírač od známého předního výrobce iRobot , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupujte bezpečně a rychle online. iRobot Scooba 230 - Robotický vytírač nyní za 4999 Kč

4999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

iRobot Scooba 230

Nejnovější a zároveň nejmenší zástupce rodiny robotických vytíračů iRobot Scooba nese označení 230. Tímto modelem iRobot potvrzuje dominanci na poli robotických vytíračů, ale i robotiky obecně. Příjemně malá a přitom velmi účinná Scooba 230 dokonale vytře menší, často velmi členité místnosti. Scooba 230 se dostane i tam, kde můžete na limity narazit dokonce s klasickým mopem. Tento neskutečně kompaktní, účinný a hbitý robotický vytírač dokonale zbaví nebezpečných bakterií vaši koupelnu, toaletu, kuchyň či další místnosti v domě nebo bytě.

Hlavní přednosti Scooby 230

Extrémně kompaktní rozměry 
Unikátní třífázový čistící proces
Na jeden uklízecí cyklus až 14m² vytřené plochy
Až 98% bakterií zahubeno v rámci procesu čištění 

Podrobný popis

Scooba 230 je inovativní, extrémně kompaktní, avšak stále maximálně účinný robotický vytírač. Scooba 230 dokáže díky svým rozměrům (89 mm na výšku a 165 mm v průměru) zajistit efektivní úklid i v stísněných prostorách a na těžko dostupných místech. Koupelna nebo malá a členitá toaleta proto nepředstavují v rámci tohoto zcela nového konceptu robotických vytíračů problém.

Kompaktní model 230 disponuje dvoukomorovou nádrží. V první komoře je čistící roztok, který Scooba aplikuje na podlahy, zatímco do druhé oddělené komory Scooba vysává znečištěnou vodu z podlahy. Podlaha tak nepřijde do styku se špinavým použitým roztokem plným bakterií, což představuje zásadní rozdíl mezi robotickými vytírači iRobot a běžným mopem.

Scooba 230 používá speciální 3-stupňový systém úklidu, kdy podlahu navlhčí, pomocí jemných kartáčků vyčistí a nakonec z ní odstraní špinavou vodu. Díky snadno odnímatelné spodní části se tento robotický vytírač jednoduše čistí a udržuje. V rámci jednoho uklízecího cyklu (naplnění nádobky čistícím roztokem, zapnutí robota, čištění a vyprázdnění nádobky se špinavou vodou) dokáže Scooba 230 vytřít až 14 m2; velkou místnost.

Pohyb robotického vytírače a navigaci v místnosti má tradičně na starosti nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt. Ten ve spojení s desítkami senzorů monitoruje prostor v místnosti více než 60x za sekundu a pomocí mnoha předdefinovaných pohybů zajišťuje skutečně efektivní úklid. Jedno místo vytře iRobot Scooba 230 v průměru 4x, čímž se zásadně odlišuje od ostatních možných způsobů vytírání.

iAdapt představuje zcela pokrokový systém rovnající se umělé inteligenci.

Technická specifikace:

Nejchytřejší systém úklidu iAdapt 
Manual Virtual Wall 
Procesor prestižní značky ARM 
Mokrý úklid tvrdých podlah 
Pokrytí plochy - 14 m2 na jedno nabití 
Baterie Ni-MH, 1300 mAh 
Doba nabíjení 8 hodin 
Spotřeba při nabíjení max. 30 W 
Spotřeba Stand-by max. 2 W 
Externí napájecí zdroj 
Hlučnost < 60 dB  Rozměry 165 x 89 mm  Hmotnost 1,22 kg  Obsah balení: 1 x iRobot Scooba 230  1 x Dobíjecí baterie Ni-MH, 1300 mAh  1 x Napájecí zdroj  4 x Vzorek čistícího prostředku - Scooba Juice  1 x Vyměnitelné kartáčky s gumovou stěrkou (v robotovi)  1 x

Název:
iRobot Scooba 230 - Robotický vytírač
Výrobce:
SKU:
885155002907

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2391
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz