iRobot Roomba Professional 625 - Robotický vysavač

iRobot Roomba Professional 625 - Robotický vysavač

iRobot Roomba Professional 625 - Robotický vysavač od této přední společnosti iRobot je u nás k dostání za skvělou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. iRobot Roomba Professional 625 - Robotický vysavač v současnosti pořídíte za cenu 14989 Kč

14989 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

iRobot Roomba 625
Hlavní přednosti Roomby 625

Nejchytřejší systém vysávání iAdapt
Inteligentní čistící hlava (Cleaning Head)
Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn (Side Brush)
Aktivní detekce nečistot (Dirt Detect)
Nárazníky se zpomaleným dotykem 
Systém proti zamotání (ANTITANGLE) 
Filtrační systém z mikrovláken 
Nabíjecí stanice (Home Base) 
Nízká hlučnost
2 x virtuální zeď s majákem
Pokročilé dálkové ovládání (Wireless Command Center)
Časové programování
jedinečná funkce MAX pro maximální úklid 
jako jediná 6-kové řady disponuje unikátním softwarem pro dokonalý úklid malých tak i opravdu velkých prostor 

Podrobný popis iRobotu Roomba 625 Pro
Tak předně, není robotický vysavač jako robotický vysavač. Na českém trhu najdete spoustu robotických vysavačů, které však nemají s robotickým chováním nic společného. Možná to máte jinak, my však chápeme robotiku jako velmi komplexní technologii, která napodobuje lidské myšlení neboli stojí na rozvoji tzv. umělé inteligence. Přístroj uměle inteligentní pouze slepě nevykonává předem definované příkazy, ale dokáže upravovat své chování na základě aktuálních podmínek.
V případě robotických vysavačů to znamená, že se tupě nepohybuje od stěny ke stěně, ale bere v potaz tvar, velikost a vůbec charakter místnosti a podle toho dynamicky upravuje své chování a tím pádem i způsob úklidu. Robotické vysavače iRobot nejsou hloupými automaty a na rozdíl od drtivé většiny konkurentů během úklidu přemýšlí. iRobot tento systém umělé inteligence pojmenoval iAdapt a dal do vínku všem svým výtvorům bez ohledu na řadu a označení. Ať si tedy pořídíte kterýkoliv vysavač iRobot, bude díky iAdaptu myslet.
Tím se dostáváme k dalšímu klíčovému bodu, který jednoduše říká, že iRobot je a bude vždycky iRobot. Roomba 625 jako jediný má na svém nárazníku integrovaný tlumič nárazu. Ten zcela eliminuje jakékoliv poškození prvku Vašeho interiéru.
Pořiďte si nejnadupanější verzi 625 a dostanete maximální výbavu zahrnující Roombu, trojici virtuálních majáků, náhradní kartáčky, dva filtry a k tomu pokročilé dálkovém ovládání s označením Wireless Command Center (takový centrální pult na zadávání příkazů vysavači). Díky dálkovému ovládání si můžete z vysávání udělat příjemnou relaxační činnost.
Představte si sebe na sedačce v obýváku, jak pomocí tlačítek dálkového ovladače směřujete Roombu tam, kde tušíte nejvíce prachu a nečistot. V mezičase si střihnete menší slalom, povozíte na Roombě kočku nebo si třeba dovezete něco na osvěžení. Fantazii se v tomto směru meze nekladou. Tohle všechno vás čeká s Roombou 625, ovšem zmíněná krása iRobotu spočívá v tom, že i základní verze 521 se s tou nejvyšší 581 shoduje v klíčových vlastnostech. Tak třeba že uvnitř Roomby vždycky pracuje výkonný procesor prestižní značky ARM, že se pokročilá čistící hlava dokáže dokonale přizpůsobit různým povrchům, že se vysavač díky systému Antitangle nikdy nezamotá do kabelů nebo střapců koberce či dokáže díky bočnímu kartáčku Side Brush pečlivě vyčistit prostor podél stěn. Hlavně však každý, ale

Název:
iRobot Roomba Professional 625 - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
5060155401829

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2395
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz