iRobot Roomba j7+ - Robotický vysavač

iRobot Roomba j7+ - Robotický vysavač

iRobot Roomba j7+ - Robotický vysavač zboží dodává iRobot - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. iRobot Roomba j7+ - Robotický vysavač - nyní pořídíte za 26999 Kč

26999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

 

Robotický vysavač iRobot Roomba j7+

Komunikace v českém jazyce
Navigace PrecisionVision s inteligentním mapováním Imprint
Rozpoznávání a vyhýbání se překážkám v reálném čase
Chytré dobíjení během úklidu
Ovládání přes mobilní aplikaci iRobot HOME s technologií iRobot Genius
Personalizovaná doporučení úklidu
Samovyprazdňovací stanice Clean Base
Zóny Keep out a Clean
Omyvatelný sběrný koš
Prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce
10x vyšší sací výkon
Technologie Imprint Link
Detekce stísněných prostor
HEPA filtr AeroForce

Představení robotického vysavače iRobot Roomba  j7+ 5840

iRobot Roomba j7+, robot který dokáže skutečně vidět. Díky nové navigaci PrecisionVision dokáže robot rozpoznat překážky, jako jsou kabely nebo exkrementy vašich domácích mazlíčků, které identifikuje a vyhne se jim. S inteligentním mapováním Imprint se Roomba naučí rozeznat jednotlivé místnosti, a vy si tak můžete zvolit konkrétní prostory, kde a kdy má robot uklízet. Samovyprazdňovací stanice Clean Base vám usnadní úklid na maximum, robot automaticky vysype sběrný koš do stanice a vy vyjmete sáček až po 30 úklidech. S mobilní aplikací iRobot HOME v českém jazyce ovládáte Roombu kdykoliv a kdekoliv. iRobot Roomba j7+ se díky systému iRobot Genius ve vaší domácnosti stále učí, aby vám přinesl úklid na míru - přesně tehdy a tam, kde to potřebujete.

Navigace PrecisionVision s inteligentním mapováním Imprint

iRobot Roomba j7+ pomocí navigace PrecisionVision rozpozná překážky jako jsou exkrementy od domácích mazlíčků nebo nabíjecí kabely. Robot se překážce vyhne v reálném čase a pošle vám fotografii, abyste rozhodli, zda jde o dočasnou překážku nebo zda se má i v budoucnu překážce vyhnout. Překážky robot vidí díky přední kameře s širokým zorným polem a osvětlením, takže nezamění stín za překážku. Důkladný úklid celé domácnosti pak zajistí pokročilá navigace vSLAM, díky níž robot uklízí v úhledných řádcích. Díky inteligentnímu mapování Imprint se Roomba naučí rozeznat jednotlivé místnosti, a vy si tak můžete zvolit konkrétní prostory, kdy a kde má robot uklízet.

Automatické vysypání sběrného koše ve stanice Clean Base

S funkcí automatického vysypávání sběrného koše zažijete dosud nepoznaný komfort. Roomba j7+ v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base vám umožní zapomenout na vysávání na celé měsíce. Jednorázový sáček AllergenLock z čtyřvrstvého materiálu blokující alergeny, zachytí až 99% pylů a plísní a pojme až 30 sběrných košů robota. Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Jakmile je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní.

Chytré dobíjení během úklidu

Pokud je baterie téměř vybitá, robot se automaticky dobije na přesné množství potřebné k dokončení úlohy a poté pokračuje tam, kde byl úklid přerušen. Tak robot zajistí úklid celého prostoru. 

Mobilní aplikace iRobot HOME s technologií iRobot Genius

Svého robota můžete pohodlně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu nebo

Název:
iRobot Roomba j7+ - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
5060629987255

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2395
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz