iRobot Roomba i3+ Light - Zánovní - Robotický vysavač

iRobot Roomba i3+ Light - Zánovní - Robotický vysavač

iRobot Roomba i3+ Light - Zánovní - Robotický vysavač od značky iRobot , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. iRobot Roomba i3+ Light - Zánovní - Robotický vysavač za bezkonkureční cenu 14999 Kč

14999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač iRobot Roomba i3+ 3556 Light - Zánovní

Gyroskopický navigační systém
Čistící stanice Clean Base
Prémiový třístupňový čistící systém AeroForce
Technologie Imprint Link
Detekce nečistot
Omyvatelný sběrný koš
Ovládání přes mobilní aplikaci v češtině
Senzor proti pádu ze schodů a zamotání do kabelů
Design odolný vůči prachu a otisku prstů

Představení robotického vysavače iRobot Roomba i3+ 3556 Light

Robotický vysavač Roomba i3+ s pozoruhodným designem přináší prémiové funkce za cenu standardního robotického vysavače. Díky chytré navigaci a třístupňovému čistícímu systému AeroForce zajistí Roomba i3+ perfektní úklid. S mobilní aplikací iRobot HOME v českém jazyce ovládáte Roombu kdykoliv a kdekoliv. Aplikace vám díky technologii iRobot Genius sama doporučí kdy uklízet na základě vašich zvyků nebo ročního období. Přelomovým milníkem značka iRobot je pak geniální funkce automatického vysypávání sběrného koše v čistící stanici Clean Base.

Chytrá navigace

iRobot Roomba i3+ je vybavena gyroskopickým navigačním systémem, který robota naviguje smysluplně a logicky v úhledných řádcích. S nejmodernějšími senzory sledování podlah Roomba přesně ví kde uklidil a kde je ještě potřeba uklidit. Proto, pokud se baterie vybije během úklidu, robot dojede automaticky do nabíjecí stanice a po dobití začne uklízet tam kde skončil. Tak zajistí úklid celého prostoru. Po dokončení úklidu se v aplikaci zobrazí mapa kde robot uklízel.

Automatického vysypávání sběrného koše ve stanici Clean Base

S funkcí automatického vysypávání sběrného koše zažijete dosud nepoznaný komfort. Roomba i3 v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base vám umožní zapomenout na vysávání na celé týdny. Jednorázový sáček AllergenLock na nečistoty uvnitř stanice pojme až 30 sběrných košů robota. Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Jakmile je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní.

 

Prémiový třístupňový čistící systém AeroForce

iRobot Roomba i3+ je vybavena patentovaným třístupňovým čistícím systémem AeroForce, který soustředí proud vzduchu mezi rotující kartáče. Tím dochází k mimořádné akceleraci vzduchu a v kombinaci s vysoce účinným motorem se sací výkon zvyšuje až na desetinásobek. Sběrný koš je omyvatelný a pravidelným čištěním zvyšujete jeho životnost.

Rotující boční kartáček
Boční kartáček robota dokonale vyčistí místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná zákoutí.
Dva proti sobě rotující kartáče AeroForce
Patentovaný systém dvou proti sobě rotujících gumových kartáčů se speciálními lamelami sbírají nečistoty ze všech druhů tvrdých podlah a koberců. Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše. Při úklidu koberců nejdříve dochází k uvolnění nečistot z vlákna koberce a následně jejich sběru.
Výkonný sací motor
Vysávání jemného prachu zajišťuje výkonný sací motor a o filtraci vzduchu se postará vysoce

Název:
iRobot Roomba i3+ Light - Zánovní - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
ID4448

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2562
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz