iRobot Roomba 786 - Robotický vysavač

iRobot Roomba 786 - Robotický vysavač

iRobot Roomba 786 - Robotický vysavač od známé značky iRobot . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. iRobot Roomba 786 - Robotický vysavač , produkt koupíte ted u nás za 12989 Kč

12989 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

iRobot Roomba 786
Skvěle vybavený model robotického vysavače Roomba ze série 700. Proti nižšímu modelu 785 přidává novou baterii XLife a nabíjecí stanici s integrovaným adaptérem. Technická výbava robota zahrnuje vylepšenou adaptivní čisticí hlavu, systém Dirt Detect, sběrný koš AeroVac 2. generace, vysoce účinné HEPA Type filtry, větší množství senzorů nebo třeba k dokonalosti dotažený systém úklidu iAdapt.
Hlavní přednosti Roomby

Úklid všech typů tvrdých podlah i koberců
Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt
Třístupňový čistící systém
Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn Wall Follow
Adaptivní čistící hlava 2. generace
Velkokapacitní sběrný koš AeroVac 2. generace
Filtrace přes duální HEPA Type filtr
Indikátor plného koše
Systém ANTITANGLE proti zamotání do kabelů a třásní od koberce
Akustická a optická detekce nečistot
Funkce načasování úklidu
Funkce virtuální zdi s majákem - řízený úklid více pokojů najednou
Funkce Halo
Profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem
Senzory proti pádu ze schodů
Dálkové ovládání
Nabíjecí stanice s integrovaným adaptérem

Představení robotického vysavače iRobot Roomba 786

Klíčové funkce iRobot Roomba 786

Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdaptiRobot Roomba přichází na trh s osvědčenými systémy, které dělají iRobot iRobotem. Výčet začíná tím absolutně nejdůležitějším - systémem iAdapt. Tento nejchytřejší systém úklidu a navigace v místnosti od iRobotu za pomoci desítek senzorů monitoruje prostor v místnosti 67x za sekundu a ve spojení s 40 předdefinovanými pohyby umožňuje Roombě inteligentně reagovat na aktuální podmínky v místnosti. (Video zde)
Třístupňový čistící systémNepřekonatelnou kvalitu úklidu robotických vysavačů Roomba má na svědomí vysoce funkční třístupňový systém úklidu. (Video zde)V rámci tohoto systému Roomba doslova vyžene nečistoty z každého zákoutí místnosti a nasaje je do sběrného koše. Jemný prach je filtrován přes duální HEPA Type filtr.
1. Rotující boční kartáčekDíky přítomnosti bočního kartáčku dokáže Roomba efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa, což je doménou systému Wall Follow.
2. Dva proti sobě rotující kartáče Robot využívá princip dvou proti sobě rotujících kartáčů, které jsou umístěny v čistící hlavě robota. Díky tomuto systému Roomba velmi efektivně sbírá prach i velké nečistoty z podlahy.
3. Optimální sací výkonVe sběrném koši se nachází účinný sací motor, který vysává jemný prach a drobné nečistoty zachycené na kartáčích.
 
Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn Wall FollowSystém Wall Follow zajistí, aby Roomba perfektně uklidila podél zdí, nábytku či v rozích místnosti.

Úklid všech typů tvrdých podlah i kobercůRoomba je robot určený pro úklid všech druhů domácích podlah jako je dlažba, linoleum, koberce nebo dřevěná podlaha.

Systém ANTITANGLEiRobot myslí na běžnou domácnost, a proto své robotické vysavače vybavil funkcí ANTITANGLE, která zabrání zamotání a zaseknutí se do kabelů či třásní od

Název:
iRobot Roomba 786 - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
5060359282217

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2389
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz