iRobot Roomba 786 PLUS - Robotický vysavač

iRobot Roomba 786 PLUS - Robotický vysavač

iRobot Roomba 786 PLUS - Robotický vysavač od značky se skvělou pověstí iRobot je k dispizici za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. iRobot Roomba 786 PLUS - Robotický vysavač - nyní získáte od 13989 Kč

13989 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

iRobot Roomba 786 PLUS
Hlavní přednosti Roomby

Úklid všech typů tvrdých podlah i koberců
Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt
Třístupňový čistící systém
Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn Wall Follow
Adaptivní čistící hlava 2. generace
Velkokapacitní sběrný koš AeroVac 2. generace
Filtrace přes duální HEPA Type filtr
Indikátor plného koše
Systém ANTITANGLE proti zamotání do kabelů a třásní od koberce
Akustická a optická detekce nečistot
Funkce načasování úklidu
Funkce virtuální zdi s majákem - řízený úklid více pokojů najednou
Funkce Halo
Profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem
Senzory proti pádu ze schodů
Dálkové ovládání
Nabíjecí stanice s integrovaným adaptérem

Představení robotického vysavače iRobot Roomba 786 PLUS

Klíčové funkce iRobot Roomba 786 PLUS

Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdaptiRobot Roomba přichází na trh s osvědčenými systémy, které dělají iRobot iRobotem. Výčet začíná tím absolutně nejdůležitějším - systémem iAdapt. Tento nejchytřejší systém úklidu a navigace v místnosti od iRobotu za pomoci desítek senzorů monitoruje prostor v místnosti 67x za sekundu a ve spojení s 40 předdefinovanými pohyby umožňuje Roombě inteligentně reagovat na aktuální podmínky v místnosti. (Video zde)
Třístupňový čistící systémNepřekonatelnou kvalitu úklidu robotických vysavačů Roomba má na svědomí vysoce funkční třístupňový systém úklidu. (Video zde)V rámci tohoto systému Roomba doslova vyžene nečistoty z každého zákoutí místnosti a nasaje je do sběrného koše. Jemný prach je filtrován přes duální HEPA Type filtr.
1. Rotující boční kartáčekDíky přítomnosti bočního kartáčku dokáže Roomba efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa, což je doménou systému Wall Follow.
2. Dva proti sobě rotující kartáče Robot využívá princip dvou proti sobě rotujících kartáčů, které jsou umístěny v čistící hlavě robota. Díky tomuto systému Roomba velmi efektivně sbírá prach i velké nečistoty z podlahy.
3. Optimální sací výkonVe sběrném koši se nachází účinný sací motor, který vysává jemný prach a drobné nečistoty zachycené na kartáčích.
 
Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn Wall FollowSystém Wall Follow zajistí, aby Roomba perfektně uklidila podél zdí, nábytku či v rozích místnosti.

Úklid všech typů tvrdých podlah i kobercůRoomba je robot určený pro úklid všech druhů domácích podlah jako je dlažba, linoleum, koberce nebo dřevěná podlaha.

Systém ANTITANGLEiRobot myslí na běžnou domácnost, a proto své robotické vysavače vybavil funkcí ANTITANGLE, která zabrání zamotání a zaseknutí se do kabelů či třásní od koberce. Když kartáče ucítí odpor, otočí rotaci. Tímto způsobem se robot z kabelů uvolní a může pokračovat v úklidu. (Video zde)

Přejíždí prahy a jiné nerovnostiRoomba dokáže hravě překonat přechodové lišty, prahy nebo jiné nerovnosti do výšky až 2 cm. (Video zde)

Program SPOT Program SPOT slouží k lokálnímu úklidu. Po ruční aktivaci programu robot důkladně uklidí prostor o

Název:
iRobot Roomba 786 PLUS - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
ID1046

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2395
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz