iRobot Roomba 564 PET - Robotický vysavač

iRobot Roomba 564 PET - Robotický vysavač

iRobot Roomba 564 PET - Robotický vysavač od této přední společnosti iRobot . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. iRobot Roomba 564 PET - Robotický vysavač momentálně v akci za 10989 Kč

10989 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

IRobot Roomba 564 PET
Hlavní přednosti Roomby 564 PET

Speciální PET zásobník na zvířecí chlupy
Časové programování úklidu
Náhradní filtry 
Virtuální zdi – 2x
PET čistící sada
Nejchytřejší systém vysávání iAdapt
Inteligentní čistící hlava (Cleaning Head)
Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn (Side Brush)
Aktivní detekce neč istot (Dirt Detect)
Nárazníky se zpomaleným dotykem
Systém proti zamotání (ANTITANGLE)
Filtrační systém z mikrovláken
Nabíjecí stanice (Home Base)
Nízká hlučnost 

Oblékněte si svého robota
Podrobný popis iRobotu Roomba 564 PET
Tak předně, není robotický vysavač jako robotický vysavač. Na českém trhu najdete spoustu robotických vysavačů, které však nemají s robotickým chováním nic společného. Možná to máte jinak, my však chápeme robotiku jako velmi komplexní technologii, která napodobuje lidské myšlení neboli stojí na rozvoji tzv. umělé inteligence. Přístroj „uměle“ inteligentní pouze slepě nevykonává předem definované příkazy, ale dokáže upravovat své chování na základě aktuálních podmínek.
V případě robotických vysavačů to znamená, že se tupě nepohybuje od stěny ke stěně, ale bere v potaz tvar, velikost a vůbec charakter místnosti a podle toho dynamicky upravuje své chování a tím pádem i způsob úklidu. Robotické vysavače iRobot nejsou hloupými automaty a na rozdíl od drtivé většiny konkurentů během úklidu přemýšlí. iRobot tento systém umělé inteligence pojmenoval iAdapt a dal do vínku všem svým výtvorům bez ohledu na řadu a označení. Ať si tedy pořídíte kterýkoliv vysavač iRobot, bude díky iAdaptu myslet.
Tím se dostáváme k dalšímu klíčovému bodu, který jednoduše říká, že iRobot je a bude vždycky iRobot. Pořiďte si speciální „zvířecí“ verzi 564 PET a dostanete praktického a dokonale vybaveného pomocníka v boji s tuhými zvířecími chlupy i hebkou srstí, o které se zpívá v oblíbené písničce. Proti standardním modelům přichází Roomba 564 PET se speciální čistící sadou a hlavně samostatným zásobníkem, do něhož bude posbíráno to, co vaši domácí mazlíčci zanechají na podlaze nebo koberci.
Vedle tohoto zásobníku najdete v balení i ten klasický vakuový, takže se nebojte, o nic nepřijdete. S čistěním Roomby a hlavně speciálního zásobníku na chlupy vám pomůže přiložená extra čistící sada neboli cleaning tool. Roomba 564 PET na rozdíl od níže posazeného modelu 534 PET nabízí možnost časového programování úklidu, navíc přidává dvojici virtuálních zdí a náhradní filtry. Navíc i do boje se zvířecími chlupy nasadil iRobot špičkové systémy a komponenty.
Tak například výkonný procesor prestižní značky ARM nebo pokročilou čistící hlavu schopnou dokonale se přizpůsobovat různým povrchům. Také Roomba 564 PET se díky systému Antiangle nikdy nezamotá do kabelů nebo střapců koberce a dokáže pomocí bočního kartáčku Side Brush pečlivě vyčistit prostor podél stěn. Hlavně však každý, ale úplně každý model iRobot řídí nejchytřejší systém vysávání iAdapt. Ten dokáže doslova neskutečné věci.
iAdapt v reálném časem, to znamená v průběhu vysávání, díky 38 zabudovaným senzorům

Název:
iRobot Roomba 564 PET - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
5060155404134

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2531
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz