iRobot Roomba 534 PET - Robotický vysavač

iRobot Roomba 534 PET - Robotický vysavač

iRobot Roomba 534 PET - Robotický vysavač zboží dodává iRobot je právě teď za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. iRobot Roomba 534 PET - Robotický vysavač výhodně za skvělou cenu 8390 Kč

8390 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

IRobot Roomba 534 PET
Stručné představení modelu
„Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst,“ zpívá se v jedné známé české písničce. I když důvodů lásky k zvířátkům máte určitě víc, onen zmiňovaný znamená v domácnostech i dost starostí. Ta hebká srst totiž pravidelně vypadává na vaši podlahu. Proto vznikla speciální série Roomba 534 PET aneb sběrač hebké srsti i tvrdých zvířecích chlupů. Zde v dostupnější verzi 534 PET.
Hlavní přednosti

Speciální PET zásobník na zvířecí chlupy 
PET čistící sada 
Nejchytřejší systém vysávání iAdapt
Inteligentní čistící hlava (Cleaning Head) 
Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn (Side Brush) 
Aktivní detekce nečistot (Dirt Detect) 
Nárazníky se zpomaleným dotykem
Systém proti zamotání (ANTITANGLE)
Filtrační systém z mikrovláken 
Nabíjecí stanice (Home Base) 
Nízká hlučnost 

Oblékněte si svého robota
Podrobný popis iRobotu Roomba 534 PET
Tak předně, není robotický vysavač jako robotický vysavač. Na českém trhu najdete spoustu robotických vysavačů, které však nemají s robotickým chováním nic společného. Možná to máte jinak, my však chápeme robotiku jako velmi komplexní technologii, která napodobuje lidské myšlení neboli stojí na rozvoji tzv. umělé inteligence. Přístroj „uměle“ inteligentní pouze slepě nevykonává předem definované příkazy, ale dokáže upravovat své chování na základě aktuálních podmínek.
Robotické vysavače iRobot nejsou hloupými automaty a na rozdíl od drtivé většiny konkurentů během úklidu přemýšlí. iRobot tento systém umělé inteligence pojmenoval iAdapt a dal do vínku všem svým výtvorům bez ohledu na řadu a označení. Ať si tedy pořídíte kterýkoliv vysavač iRobot, bude díky iAdaptu myslet.
Tím se dostáváme k dalšímu klíčovému bodu, který jednoduše říká, že iRobot je a bude vždycky iRobot. Pořiďte si speciální „zvířecí“ verzi 534 PET a dostanete praktického a hlavně neúnavného pomocníka v boji s tuhými zvířecími chlupy i hebkou srstí, o které se zpívá v oblíbené písničce. Proti standardním modelům přichází Roomba 534 PET se speciální čistící sadou a hlavně samostatným zásobníkem, do něhož bude posbíráno to, co vaši domácí mazlíčci zanechají na podlaze nebo koberci.
Pokud se zhlédnete v Roombě 534, dostanete od iRobotu všechny klíčové systémy a navíc trochu luxusu ve formě virtuální zdi. I cenově snadno dostupný model 534 řídí výkonný procesor značky ARM a různé druhy povrchů kopíruje pokročilá čistící hlava. Také Roomba 534 se díky systému Antitangle nikdy nezamotá do kabelů nebo střapců koberce a dokáže pomocí bočního kartáčku Side Brush pečlivě vyčistit prostor podél stěn. Hlavně však každý model iRobot řídí nejchytřejší systém vysávání iAdapt.
Vedle tohoto zásobníku najdete v balení i ten klasický vakuový, takže se nebojte, o nic nepřijdete. S čistěním Roomby a hlavně speciálního zásobníku na chlupy vám pomůže přiložená extra čistící sada neboli Cleaning tool. Roomba 534 PET na rozdíl od výše posazeného modelu 564 PET nenabízí možnost časového programování úklidu, takže vyslat vysavač do boje se

Název:
iRobot Roomba 534 PET - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
ID454

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2391
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz