iRobot Roomba 531 - Robotický vysavač

iRobot Roomba 531 - Robotický vysavač

iRobot Roomba 531 - Robotický vysavač s pečetí kvality od iRobot . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. iRobot Roomba 531 - Robotický vysavač za super cenu 7389 Kč

7389 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

IRobot Roomba 531
Stručné představení modelu
Tu situaci asi dobře znáte. Chcete šetřit, ale zároveň si říkáte, že nejste tak bohatí, abyste si kupovali levné věci. Tak právě pro vás iRobot vytvořil model Roomba 531. Roomba 531 si může říkat plnohodnotný robotický vysavač ve smyslu vybavenosti klíčovými systémy jako iAdapt, Dirt Detect nebo Side Brush. Zároveň k nim přidává i něco málo luxusu ve formě jedné virtuální zdi. Časové programování v tomto případě schází.
Hlavní přednosti

Virtuální zeď 
Nejchytřejší systém vysávání iAdapt 
Inteligentní čistící hlava (Cleaning Head)
Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn (Side Brush) 
Aktivní detekce nečistot (Dirt Detect) 
Nárazníky se zpomaleným dotykem
Systém proti zamotání (ANTITANGLE)
Filtrační systém z mikrovláken 
Nabíjecí stanice (Home Base) 
Nízká hlučnost 

Oblékněte si svého robota
Podrobný popis iRobotu Roomba 531
Tak předně, není robotický vysavač jako robotický vysavač. Na českém trhu najdete spoustu robotických vysavačů, které však nemají s robotickým chováním nic společného. Možná to máte jinak, my však chápeme robotiku jako velmi komplexní technologii, která napodobuje lidské myšlení neboli stojí na rozvoji tzv. umělé inteligence. Přístroj „uměle“ inteligentní pouze slepě nevykonává předem definované příkazy, ale dokáže upravovat své chování na základě aktuálních podmínek. V případě robotických vysavačů to znamená, že se tupě nepohybuje od stěny ke stěně, ale bere v potaz tvar, velikost a vůbec charakter místnosti a podle toho dynamicky upravuje své chování a tím pádem i způsob úklidu. Robotické vysavače iRobot nejsou hloupými automaty a na rozdíl od drtivé většiny konkurentů během úklidu přemýšlí. iRobot tento systém umělé inteligence pojmenoval iAdapt a dal do vínku všem svým výtvorům bez ohledu na řadu a označení. Ať si tedy pořídíte kterýkoliv vysavač iRobot, bude díky iAdaptu myslet.
Tím se dostáváme k dalšímu klíčovému bodu, který jednoduše říká, že iRobot je a bude vždycky iRobot. Pořiďte si druhý nejdostupnější model Roomba 531 za doporučenou cenu 7.389 Kč a získáte plnohodnotného pomocníka, jenž si v ničem nezadá s těmi nejnadupanějšími modely s mnoha doplňky a bohatým příslušenstvím. V tomto skutečně spočívá krása iRobotu. Druhý nejlevnější model a přesto dokonalost na úrovni geniálních robotů.
Pokud se zhlédnete v Roombě 531, dostanete od iRobotu všechny klíčové systémy a navíc trochu luxusu ve formě virtuální zdi. I cenově snadno dostupný model 531 řídí výkonný procesor značky ARM a různé druhy povrchů kopíruje pokročilá čistící hlava. Také Roomba 531 se díky systému Antitangle nikdy nezamotá do kabelů nebo střapců koberce a dokáže pomocí bočního kartáčku Side Brush pečlivě vyčistit prostor podél stěn. Hlavně však každý model iRobot řídí nejchytřejší systém vysávání iAdapt. iAdapt v reálném čase, to znamená v průběhu vysávání. Díky 38 zabudovaným senzorům neustále vyhodnocuje podmínky v místnosti, a to až 67 krát za sekundu. Pokud narazí na nějakou skutečnost vyžadující úpravu vysávacího programu, díky 40ti

Název:
iRobot Roomba 531 - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
5060155404196

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2531
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz