iClebo Plus Alfa

iClebo Plus Alfa

iClebo Plus Alfa od společnosti s výborným jménem iClebo je k dostání online za výhodnout cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. iClebo Plus Alfa ve výhodné slevě 10839 Kč

10839 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

iClebo Plus:

iClebo je nová generace značkových robotických vysavačů, které prošly několikaletým vývojem a v současnosti nabízejí jedinečné spojení nejvyšší technické kvality zpracování a moderního designu. iClebo Plus je vybaven bezdotykovým nárazníkem s citlivými senzory. 7 IR senzorů v nárazníku detekuje objekty před sebou v průběhu úklidu a nenaráží do nich. Časovač začátku úklidu, jednou nastavíte čas začátku úklidu a iClebo bude v daný čas uklízet každý den. Přehledný digitální display zobrazuje veškeré potřebné informace (čas, mód, stav baterie, chybová hlášení, délka práce atd.)

Tento automatický vysavač má senzory proti pádu ze schodů. Ty zajistí, že iClebo nespadne ze žádných vyvýšených prostor a schodů. Pokud se vysavač někde zasekne, aktivují se senzory u kol a iClebo automaticky přestane pracovat. Perfektní úklid je dosažen vysokým výkonem sání, velkým výkonným rotačním kartáčem a bočním kartečkem, který uklidí podél stěn a nábytku.

Štíhlý design pro snadný úklid pod postelemi a sedací soupravou. Skvěle uklidí tvrdé podlahy i koberce. Bez problémů přejede přechodové lišty a přechody mezi tvrdou podlahou a kobercem.

Robotický vysavač iClebo plus používá moderní výkonnou lithium-ion baterii. Výhodami lithium-ion baterie jsou žádný paměťový efekt, dlouhá životnost, krátký čas nabíjení, dlouhá výdrž práce.

iClebo využívá dlouhý a široký rotační kartáč, který nenajdete u jiných robotických vysavačů a díky kterému dokonale vyčistí i koberce. Zároveň je jemný pro úklid dřevěných podlah. Kartáč lze jednoduše vyndat a vyčistit přiloženým čistícím hřebínkem.

Díky dálkovému ovladači je ještě zvýšena pohodlnost používání vysavače iClebo Plus a.

Automatické nabíjení po skončení vysávání. Pokud se baterie vybije v průběhu úklidu iClebo najde základnu a nabije se. Poté dokončí započatý úklid.

3-stupňová filtrace - síťový filtr, antibakteriální HEPA filtr a elektrostatický filtr zachytí i ten nejjemnější prach. Málo robotických vysavačů je vybaveno HEPA filtrem, který je vhodný i pro alergiky a iClebo Plus a je jedním z nich.

Technická specifikace iClebo plus a:

Barva: stříbrná 
Rozměry: 35* 10 cm 
Váha: 3,9 kg 
Rychlost: 30cm/sec.
Baterie: Lithium-lon 
Nabíhení: 150 min
Výdrž baterie: 90-110 min 
Hlučnost: 60 dB ( při výkonu 30W) 
Filtrace: 3-stupňová filtrace (HEPA filtr) 
Výkon: 30W/70W (turbo)
Nárazník: bezdotykový 7 IR senzorů Časovač: časovač začátku úklidu 

Obsah baleni:

HEPA filtr (3-stupňová filtrace) 
bezdotykový nárazník 
lithiová baterie
časovač začátku úklidu 
automatická nabíjecí základna 
dálkové ovládání 
vysoký výkon sání až 70 W 
luxusní design 
uklidí několik místností najednou 
úklid tvrdých podlah a koberců 
český návod

Název:
iClebo Plus Alfa
Výrobce:
SKU:
8809172291801

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2395
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz