iClebo Arte Silver - Robotický vysavač

iClebo Arte Silver - Robotický vysavač

iClebo Arte Silver - Robotický vysavač od dodavatele s dobrým jménem iClebo je právě teď u nás za super cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. iClebo Arte Silver - Robotický vysavač cenově vychází na 12490 Kč

12490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač iCLEBO Arte silver

Robotický vysavač iClebo Arte silver od společnosti Yujin Robot Korea je vybaven špičkovými funkcemi pro dokonalý úklid všech druhů podlah. iClebo Arte silver přináší nejchytřejší mapovací systém navigace YUJIN ROBOT SLAM druhé generace.

Nejchytřejší mapovací systém YUJIN ROBOT SLAM

Vysavač iCLEBO Arte silver je jeden z mála robotických vysavačů, které si prostor domácnosti mapují. Pomocí mapy plánuje a optimalizuje cestu úklidu a vidí, které části ještě nebyly čištěny.

Senzory detekující prostředí 200x za sekundu, algoritmus navigace analyzující se 10.800x za sekundu a 24 zaznamenaných snímků, což se blíží přirozenému pohybu. Toto vše umožňuje inteligentní a důkladný úklid robotického vysavače iClebo Arte silver, jenž vidí své okolí téměř stejně jako lidské oči

Bezpečný pohyb prostorem

Během úklidu je zapojeno více jak 15 senzorů, které neustále kontrolují prostor před vysavačem a zajišťují jeho bezpečný pohyb prostorem - IR senzory v nárazníku, dotykové senzory nárazníku, senzory rozpoznání schodů a akcelerační senzory, které upravují rychlost robotického vysavače iClebo Arte silver při úklidu.

Účinný a výkonný systém úklidu

Vysokou kvalitu úklidu u robotického vysavače iCLEBO Arte silver má na starosti vícestupňový systém úklidu.

1. Dva rotující boční kartáčky

Díky dlouhým bočním kartáčkům dokáže iCLEBO Arte silver perfektně uklízet místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa.

2. Vysoce účinný hlavní kartáč

Hlavní kartáč velmi účinně sbírá prach i velké nečistoty z podlahy do prchové nádobky.

3. Účinný sací motor a HEPA filtr

Uvnitř robota se nachází výkonný sací motor, který vysává prach a nečistoty do prachové nádobky. Účinný HEPA filtr zachytí i nejjemnější mikročástečky prachu, aby neunikly zpět do ovzduší.

4. Mop z mikrovlákna

Robotický vysavač iCLEBO Arte silver je vybaven mopem na hladké podlahy, jehož přítomnost vysavač automaticky pozná a nastaví se na robotický mop.

Kompaktní rozměry vysavače iCLEBO Arte

Výhodou robotického vysavače iClebo Arte silver je jeho nízká výška, váha a hlučnost pouhých 55 dB. Výška vysavače iClebo Arte silver je pouze 8,9 cm, což mu umožňuje bezproblémový úklid pod postelí či sedací soupravou. Nízkou váhu 2,8 kg oceníte při přenášení vysavače.

Důkladný maximální úklid

Spojením kamerového systému a inteligentního algoritmu úklidu vznikl nový režim MAX, při kterém Vám iClebo Arte silver ukáže nejdůkladnější úklid podlah mezi robotickými vysavači.

Hravě překonám překážky a nerovnosti

iCLEBO Arte silver dokáže bez problémů překonat přechodové lišty, prahy nebo jiné nerovnosti do výšky až 2 cm. Uklidí všechny typy tvrdých podlah, ať už jde o plovoucí podlahu, linoleum nebo dlažbu a koberců.

Prohlédněte si unikátní video, jak funguje navigační kamerový systém při úklidu

Technická specifikace

Model
iClebo Arte (YCR-M05)silver

Barva
Stříbrná

Rozměry

Název:
iClebo Arte Silver - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
8809172291979

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2562
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz