iClebo Arte - Robotický vysavač

iClebo Arte - Robotický vysavač

iClebo Arte - Robotický vysavač od známé kvalitní značky iClebo lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. iClebo Arte - Robotický vysavač - můžete mít za 12490 Kč

12490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

iClebo Arte robotický vysavač

Mnoho domácích prací se dělí mezi jednotlivé členy rodiny, pouze úklid podlah ve většině případů zůstává na ženě. A právě na úklid podlah existuje pomocník, který zvládne úklid zcela sám a ušetří tak ženám spoustu času a námahy, navíc může uklízet v době, kdy nikdo není doma. Robotický vysavač iClebo Arte od společnosti Yujin Robot je vybaven špičkovými funkcemi pro dokonalý úklid všech druhů podlah a jeho precizní zpracování je vytvořeno za pomoci nejmodernějších technologií. Nízká spotřeba energie jej řadí mezi „Eko-friendly“ spotřebiče.

Nedosažitelný robotický vysavač iClebo Arte

iClebo Arte je zcela nový robotický vysavač od společnosti Yujin Robot Korea, která vyvíjí nejlepší technologie v oblasti robotiky na světě. Prezentuje mnoho typů robotů od robotických hraček až po vojenské roboty. iClebo Arte s vyspělou technologií Yujin Robot Slam TM a systémem kontroly Triple CPU je o krok dál před konkurencí a věřte, že Vám nabídne to nejlepší z robotiky a v úklidu podlah.

Triple CPU

U robotického vysavače je velice důležité, zda umí přesně analyzovat prostor, aby jej celý uklidil, jak čistě uklízí a jak rychle uklízí. To vše pro Vás zajistí jedině iClebo Arte s technnologií "Triple CPU".

„Triple CPU“ sdružuje nejlepší know-how pro robotiku na světě. Senzory detekující prostředí 200x za sekundu, algoritmus navigace analyzující se 10.800x za sekundu a 24 zaznamenaných snímků, což se blíží přirozenému pohybu. Toto vše umožňuje inteligentní a precizní úklid robotického vysavače iClebo Arte s kamerovým navigačním systémem, jenž vidí své okolí téměř stejně jako lidské oči.

Systém navigace YUJIN ROBOT SLAM TM

Robotický vysavač iClebo Arte Vám přináší druhou generaci kamerového mapovacího systému "Yujin Robot Slam TM". Tento inovovaný systém navigace prostorem přináší zrychlení a zefektivnění úklidu oproti jiným produktům.

Akcelerující pohyb vysavače iClebo Arte je podporován systémem kontroly prostoru. Během úklidu je zapojeno více jak 15 senzorů, které neustále kontrolují prostor před vysavačem a zajišťují jeho bezpečný pohyb prostorem - IR senzory v nárazníku, dotykové senzory nárazníku a akcelerační senzory, které upravují rychlost vysavače iClebo Arte při úklidu.

iClebo Arte vyhrálo testy efektivity úklidu. Zejména výsledky testu „IEC Sand“ (International Standard Test Dust) ukazují dvakrát více sběru nečistot. Nejen nečistoty jako rýže, které jsou viditelné okem, ale také jemné nečistoty velikosti prachového zrnka sesbíralo iClebo Arte z hladkých podlah i koberců na výbornou.

Mop z mikrovlákna

Nemůžeme opomenout, že robotický vysavač iClebo Arte je vybaven mopem, jehož přítomnost vysavač automaticky pozná a nevyžaduje žádné speciální nastavení.

Velkou výhodou vysavače iClebo Arte je jeho schopnost překonat vysoké překážky. Bez problémů uklízí hladké podlahy s kusovými koberečky a přejíždí mezi jednotlivými místnostmi domácnosti. Jiné produkty překonají překážky (např. prahy) do výšky okolo 1 cm a iClebo Arte

Název:
iClebo Arte - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
8809172291948

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2447
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz