Hobot Legee 7 - Robotický mop

Hobot Legee 7 - Robotický mop

Hobot Legee 7 - Robotický mop od této skvělé značky Hobot - zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Hobot Legee 7 - Robotický mop , produkt koupíte ted u nás za 14990 Kč

14990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický mop Hobot Legee 7

LEGEE Chytrá navigace
Senzory LiDAR, Encoder, Gyro, E-compas, IR
Chytrá aplikace v českém jazyce
Metoda čištění FastBrush 4-Stage
Možnost uložení až 5 map do paměti
Mokré mopování a vysávání
Bezkartáčový BLDC motor
Inteligentní řízení čerpadla a vody
Dva speciální kmitající mopy
Baterie Li-ion 4500 mAh
Talent Clean 8 režimů úklidu

Představení robotického mopu Hobot Legee 7

HOBOT LEGEE 7 robotický mop s vysáváním precizně a komplexně uklidí a vytře hladké podlahy v jednom kroku. Pro přesnou a rychlou orientaci v prostoru LEGEE 7 využívá laserovou navigaci LEGEE SLAM. Pomocí aplikace můžete sledovat úklid v reálném čase, uložit až 5 map do paměti, vytvářet virtuální bariéry a zakázané oblasti. Můžete editovat inteligentní rozvržení pokojů a vybrat si jeden z 8 talentových režimů úklidů. Dokonalý úklid zajistí dva speciální kmitající mopy, 4 trysky s přesnějším rozstřikem a inteligentní kontrolou dávkování vody a výkonný BLDC sací motor s výkonem 2700 Pa. Robotický mop LEGEE 7 je napájen kvalitní Li-ion baterií 4500 mAh a v případě vybití baterie se dojede nabít, a poté pokračuje od místa, kde byl úklid přerušen. Aplikace je multijazyčná včetně češtiny. Spolupracuje se Siri a OK Google.

HOBOT LEGEE aplikace

Hobot Legee 7 můžete komfortně ovládat pomocí aplikace v českém jazyce, sledovat úklid v reálném čase, plánovat úklid, uložit až 5 map do paměti, vytvářet virtuální bariéry a zakázané oblasti. Můžete editovat inteligentní rozvržení pokojů a vybrat si jeden z 8 talentových režimů úklidů. LEGEE 7 je kompatibilní s 2.4G a 5G WiFi signálem.

Přesná laserová navigace LEGEE SLAM

Důležitou vlastností robotických vysavačů je orientace a pohyb v prostoru. Přesnou lokalizaci a mapování pomocí laseru využívá robotický mop Legee 7. Pokročilá navigace LEGEE SLAM měří, vyhodnocuje a optimalizuje cestu úklidu pomocí LDS LiDAR, Encoder, Gyro a E-kompas. Úklid probíhá systematicky a maximálně efektivně bez zbytečného zdržování.

8 talentových režimů úklidu – Talent Clean

Pro dosažení ještě lepších výsledků při úklidu různých typů podlah je v aplikaci možnost vybrat některý ze sedmi přednastavených úklidových módů a jednoho individuálního nastavení. Pomocí Talent Clean přednastavených úklidových módů Legee 7 vyčistí různě znečištěné podlahy speciálně přizpůsobeným systémem úklidu.

Stain mód

HOBOT exkluzivní patent. Speciální mód Stain pro vyčištění i zaschlých skvrn na podlaze v kuchyni a dalších místech domácnosti. Legee si rozdělí podlahu na čtverce o velikosti 1.5×1.5 m, které bude postupně uklízet dvojitým cyklem čištění. Nejprve navlhčí podlahu, aby se skvrny odmočily a v druhém cyklu podlahu dočistí a vyleští.

Vysoce přesná mapa v reálném čase

LEGEE SLAM přináší novou podrobnou a přesnou mapu s informacemi a rozvržením místností. Mapa v reálném čase zobrazuje vyčištěnou oblast a také můžete v průběhu úklidu zkontrolovat stav baterie robotického mopu Legee 7.

Robotický mop si může zapamatovat až 5

Název:
Hobot Legee 7 - Robotický mop
Výrobce:
SKU:
4716873840181

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2504
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz