Hobot Legee 688 - Nový

Hobot Legee 688 - Nový, pouze rozbaleno - Robotický mop

Hobot Legee 688 - Nový, pouze rozbaleno - Robotický mop od této značky Hobot je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Hobot Legee 688 - Nový, pouze rozbaleno - Robotický mop - nakoupíte u nás nyní za 11990 Kč

11990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický mop Hobot LEGEE 688  - Nový, pouze rozbaleno

Wi-Fi,  aplikace v češtině
Software LEGEE V3.0
LEGEE Chytrá navigace
Laserové senzory, Encoder, Gyro
Metoda čištění FastBrush 4-Stage
Mokré mopování a vysávání
Bezkartáčový BLDC motor
Inteligentní řízení čerpadla a vody
Dva speciální kmitající mopy
Baterie Li-ion 2750 mAh
Objem nádobky na vodu 320 ml
Zásobník na nečistoty 500 ml
Optimalizace a rozdělení větších ploch
Dálkové ovládání
Talent Clean

 

Robotický mop 4v1 LEGEE 688 s WiFi aplikací nabízí unikátní spojení robotického vysavače a robotického mopu v jednom spolu s komfortním ovládáním pomocí aplikace v českém jazyce. FastBrush 4-Stage Cleaning systém zajistí komplexní úklid hladkých podlah v jednom kroku – vysávání, suché mopování, automatické dávkování vody a mokré vytírání. Výkonné sání v přední části vysavače vysaje veškeré větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Suchý mop kmitá po podlaze a stírá jemný prach, dvě speciální trysky dávkují vodu na uklízenou podlahu, přičemž množství vody je kontrolováno systémem „Smart Spray“ a druhý kmitající mop setře a vyleští podlahu pomocí vody, kterou LEGEE 688 nadávkoval na čištěnou podlahu. HOBOT LEGEE 688 v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém. Tento vyspělý navigační systém zajistí efektivní úklid podlah vaší domácnosti bez zbytečného zdržování nebo zmatených pohybů. Talentovaný úklid pomocí přednastavených úklidových módů zpříjemní užívání HOBOT LEGEE 688 a zajistí precizní úklid různě znečištěných podlah domácnosti – speciální mód Kitchen pro vyčištění i zaschlých skvrn na podlaze v kuchyni nebo PET Friendly mód pro úklid podlah v domácnosti s domácími mazlíčky. V aplikaci je možné nastavit čas, kdy bude LEGEE 688 vaše podlahy uklízet.

Hobot LEGEE 688 - videopředstavení

Chytrá mobilní aplikace

LEGEE 688 můžete komfortně ovládat pomocí aplikace v českém jazyce nebo pomocí dálkového ovládání.  HOBOT LEGEE aplikace nabízí nejen kontrolu robota, plánovač úklidu a mapu úklidu v reálném čase, navíc také přináší novou éru uklidu s fukcí Talent Clean. Talentovaný úklid nabízí 7 přednastavených úklidových módů a 1 užvatelsky přispusobitelný režim pro zajištění precizního úklid různě znečištěných podlah domácnosti.

Talent Clean

Talentovaný úklid nabízí 8 různých přednastavených úklidových módů: Standard, Strong, ECO, Kitchen, Dry, PET, Polish a Customized pro zajištění precizního úklidu různě znečištěných podlah domácnosti.

Kitchen Mód

HOBOT exkluzivní patent. Speciální mód Kitchen pro vyčištění i zaschlých skvrn na podlaze v kuchyni a dalších místech domácnosti. LEGEE si rozdělí podlahu na čtverce o velikosti 1.5×1.5 m, které bude postupně uklízet dvojitým cyklem čištění. Nejprve navlhčí podlahu, aby se skvrny odmočily a v druhém cyklu podlahu dočistí a vyleští.

Pet Mód

Úklid chlupů domácích mazlíčků nebyl nikdy tak jednoduchý. V režimu PET mód robot LEGEE zvýší sací výkon pro vysátí všech

Název:
Hobot Legee 688 - Nový, pouze rozbaleno - Robotický mop
Výrobce:
SKU:
ID3450

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2561
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz