Hobot Legee 668 - Použitý - Robotický mop

Hobot Legee 668 - Použitý - Robotický mop

Hobot Legee 668 - Použitý - Robotický mop od známé společnosti Hobot , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Hobot Legee 668 - Použitý - Robotický mop stojí ted u nás 9799 Kč

9799 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický mop Hobot LEGEE-668 - Použitý

Vítěz mopů iTest 2018 v deníku Právo
LEGEE® Smart Navigation Technology
FastBrush® 4-Stage  Cleaning úklid 4 v 1
Unikátní systém kontroly dávkování vody
Dva speciální kmitající mopy
Kvalitní Li-PO baterie
Automatické dobíjení baterie
Kvalitní mopy z mikrovlákna pro suché a mokré čištění
Laserové senzory, Gyro senzor, E-Compass, Encoder, a Position Estimation System
Možnost suchého či mokrého mopování 
Dvojitá filtrace včetně HEPA filtru
Velký zásobník na nečistoty 500 ml
Nádobka na dávkování vody na podlahu 320 ml
Na všechny druhy hladkých podlah

 

 

Robotický vysavač a mop 4v1 LEGEE 668 nabízí unikátní spojení robotického vysavače a robotického mopu v jednom. FastBrush® 4-Stage Cleaning systém zajistí komplexní úklid hladkých podlah v jednom kroku - vysávání, suché mopování, automatické dávkování vody a mokré mopování. Výkonné sání v přední části vysavače vysaje veškeré větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Suchý mop kmitá po podlaze a stírá jemný prach, dvě speciální trysky dávkují vodu na uklízenou podlahu, přičemž množství vody je kontrolováno systémem „Smart Spray“ a druhý kmitající mop setře a vyleští podlahu pomocí vody, kterou Legee-668 nadávkoval na čištěnou podlahu. LEGEE-668 v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém. Tento vyspělý navigační systém zajistí, efektivní úklid podlah vaší domácnosti bez zbytečného zdržování nebo zmatených pohybů.

Reálné foto tohoto bazarového mopu

Hobot LEGEE-668 - videopředstavení

Hobot Legee 668 - Klíčové vlastnosti

LEGEE® Smart Navigation Technology
Hobot LEGEE 668 v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém. Tento vyspělý navigační systém měří prostor okolo robota a umožňuje mu vyhýbat se nábytku a dalším předmětům. Zároveň může robot efektivně uklízet podlahu vaší domácnosti bez zbytečného zdržování nebo zmatených pohybů.

D-tvar ideální do rohů
Robotický vysavač a mop LEGEE-668 vysává nečistoty bezprostředně podél stěny a v rohu místnosti, což umožňuje unikátní D-tvar robota. Boční kartáček umístěný v předním rohu vysavače zajistí precizní vymetení nečistot z rohů a podél stěn a nábytku.

Dva speciální kmitající mopy
LEGEE-668 používá dva speciální kmitající mopy, které v průběhu čištění podlah kmitají a efektivně tak čistí všechny druhy hladkých podlah. Množství vody, kterou robot dávkuje na čištěnou podlahu, je kontrolováno systémem „Smart Spray“.

Systém kontroly dávkování vody
Množství vody, kterou robot dávkuje na čištěnou podlahu, je kontrolováno systémem „Smart Spray“. Díky tomu je množství dávkované vody ideální pro všechny typy hladkých podlah.

Velká nádobka na prach a HEPA filtrace
Extra velká nádoba 500 ml pojme mnoho nečistot a alergenů. Dvojitá filtrace s HEPA filtrem zachytí maximum nečistot a jemných částic. HEPA filtr pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny. HOBOT

Název:
Hobot Legee 668 - Použitý - Robotický mop
Výrobce:
SKU:
4716873840105

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2562
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz