Helpmation JXB182 - Bezdotykový teploměr

Helpmation JXB182 - Bezdotykový teploměr

Helpmation JXB182 - Bezdotykový teploměr od tohoto předního výrobce Helpmation . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Helpmation JXB182 - Bezdotykový teploměr výhodně za cenu 1199 Kč

1199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bezdotykový teploměr Helpmation JXB182

Bezdotykově změří tělesnou teplotu
Bez nutnosti přímého kontaktu
Tři režimy měření Tělo, Povrch, Vzduch
Nejvyspělejší čip s IR technologií
Rychlé a přesné měření do 1 sekundy
Vhodný pro domácí i pro profesionální použití
Zvukový alarm při vysoké teplotě
Paměť na 32 posledních měření
Velký podsvícený LCD display
Vzdálenost měření 3-5 cm
Zobrazení ve stupních Celsia nebo Fahrenheita
Hlasový průvodce výsledku měření
Automatické vypnutí teploměru po 30 sec.
Klinicky testováno
Přesnost měření 36-39°C = +/- 0.2°C

Představení bezdotykového teploměry Helpmation JXB182

Přesný bezdotykový teploměr Helpmation JXB182 bezkontaktně změří teplotu lidského těla dětí i dospělých, teplotu povrchu předmětů, teplotu lahví s dětskou výživou, teplotu koupele nebo pokojovou teplotu do 1 sekundy za pomoci nejmodernější infračervené technologie. Metoda měření, kterou využívá bezdotykový teploměr Helpmation tzv. „temporal artery (TA)“ je přesnější a rychlejší než měření teploty ušním teploměrem a komfortnější než měření teploty klasickým teploměrem. Naměřenou teplotu teploměr sdělí v anglickém jazyce.

Přednosti bezdotykového teploměru

Velký a přehledný podsvícený LCD display zajistí snadnou čitelnost naměřené teploty i během noci. Hlasový průvodce vám oznámí naměřenou teplotu a upozorní vás alarmem na vysokou teplotu. Hlasového průvodce je možné vypnout při měření např. dítěte během spánku. Teploměr Helpmation je klinicky testovaný. Bezdotykový teploměr byl dlouhodobě používán a ověřován na klinikách a v nemocnicích.

Mění barvy dle aktuálně naměřené teploty

Přehledný LCD display bezkontaktního teploměru Helpmation JXB182 zajistí snadnou čitelnost naměřené teploty i během noci a navíc mění barvy dle aktuálně naměřené teploty, normální teplota zelená, zvýšená teplota oranžová a vysoká teplota červená. Změna barvy podsvícení Vás rychle vizuálně informuje o teplotě organismu. Dále je možné zapnout hlasového průvodce, který Vám oznámí naměřenou teplotu.

Vysoká kvalita a ergonomický tvar

Perfektní zpracování a ergonomický tvar pro pohodlné držení teploměru v průběhu měření teploty. Měření teploty se provádí pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Do paměti teploměru se automaticky ukládá 32 posledních měření. Teploměr Helpmation se automaticky vypne po 30 sekundách nečinnosti.

Jak funguje bezdotykový teploměr Helpmation

Přední část teploměru s IR paprskem namiřte na střed čela a držte jej ve vzdálenosti 3-5 cm od čela. Stiskněte tlačítko SCAN a teplota se ihned zobrazí na display teploměru. Při měření teploty nehýbejte hlavou ani teploměrem.

Technická specifikace:

Model: Helpmation JXB182
Barva: bílá / šedá
Rozměry: 175 x 50 x 52 mm
Napájení: 2 x 1,5 V baterie typu AA (součástí balení)
Vzdálenost měření: 3-5 cm
Automatické vypnutí: 30 sekund
Přesnost měření: +/- 0.2°C
Rozsah měření teploty lidského těla: 32 °C až 42,9 °C
Rozsah měření

Název:
Helpmation JXB182 - Bezdotykový teploměr
Výrobce:
SKU:
8594072212604

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2503
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz