Ecovacs Winbot 920 - Robotický čistič oken

Ecovacs Winbot 920 - Robotický čistič oken

Ecovacs Winbot 920 - Robotický čistič oken od kvalitní značky Ecovacs . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Ecovacs Winbot 920 - Robotický čistič oken za super cenu 9999 Kč

9999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický čistič oken Ecovacs Winbot 920

Systematický pohyb
Ovládání pomocí mobilní aplikace
Navigace WIN-SLAM 2.0
Automaticky čistí zarámované, nezarámované i matné sklo
Pravoúhlý tvar umožňuje čištění rohů oken
Je tišší, jako jeho předchůdci
Jednoduché ovládání

Představení robotického čističe oken Ecovacs Winbot 920

Winbot 920 čistí okna jak zevnitř, tak i zvenčí. S ovládáním pomocí aplikace Ecovacs se Winbot ještě snáze a bezpečněji ovládá. Winbot 920 funguje obzvlášť účinně díky technologii WIN-SLAM 2.0, systému detekce hran pro bezrámová okna, několika režimům čištění a elegantní konstrukci. Je vybaven uživatelsky přívětivým hlasovým asistentem a lze jej snadno přenášet v nové snadno přenosné přepravce.

Navigace WIN-SLAM 2.0

Technologie WIN-SLAM 2.0 umožňuje, aby Winbot 920 spolehlivě čistil ploché skleněné povrchy s užitím metodické čistící cesty. Winbot vytvoří systematickou čistící cestu, která zaručí plné pokrytí okna.

Technologie detekce hran

Bez ohledu na to, zda sklo je nebo není orámované,Winbot 920 detekuje všechny hrany a inteligentně přizpůsobí proces čištění danému povrchu. To z něj dělá ideálního asistenta do domácnosti v různých situacích, např. když čistíte zrcadla.

Několik čistících režimů

Dle potřeby lze využívat tři režimy čištění: Režim automatického čištění oken (standardní), důkladnější režim hloubkového čištění (využívající dvou různých cest) a režim čištění intenzivně znečištěních míst.

Inteligentní bezpečnostní systém

Koncepce víceúrovňového zabezpečení na zařízení Winbot poskytuje inteligentní řešení pro všechny situace, což znamená, že i taková práce, jako čištění vysoko umístěných oken je zcela bezpečná.

Automatický start a paměť polohy

V momentě, kdy je Winbot bezpečně připevněn k povrchu skla, začne automaticky čistit okna. Po dokončeném úklidu se vrátí do svého výchozího bodu. Jestliže bude proces čištění oken přerušen Winbot se po přerušení vrátí na svou plánovanou trasu.

Inteligentní ovládání

Inteligentní operační systém lze snadno ovládat aplikací – k čištění oken nepotřebujete dálkové ovládání. Winbot 920 je první robot na čištění oken od značky Ecovacs, který má ovládání aplikací a hlasovou asistenci. Informuje o svém stavu v reálném čase.

Silné sání a karabina

Pokročilá přísavka na zařízení Winbot jej bezpečně uchycuje ke sklu. Při selhání bezpečnostního systému mu vysoce elastické lano a silná karabina poskytují bezpečí.

Pouzdro

Toto je první pouzdro v rodině Winbot. Snadno se uskladní a přepravuje. To zajišťuje, aby byl váš Winbot za všech okolností zabezpečený.

Technická specifikace:

Model: Ecovacs Winbot 920
Barva: bílá
Hlučnost: 72 dB
Pracovní napětí: 24 V
Jmenovitý výkon: 75 W
Kapacita baterie: 650 mAh, 14,8 V
Detekce bezrámových skel: ano
Min. velikost čištěného povrchu: 30 x 30 cm
Délka

Název:
Ecovacs Winbot 920 - Robotický čistič oken
Výrobce:
SKU:
6970135030002

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2448
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz