Ecovacs Deebot U2 - white - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot U2 - white - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot U2 - white - Robotický vysavač a mop 2v1 zboží dodává Ecovacs . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Ecovacs Deebot U2 - white - Robotický vysavač a mop 2v1 nyní za 5699 Kč

5699 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Ecovacs Deebot U2 - white

3 čistící režimy (Auto, Bodový, Okraj)
Inteligentní navigace Smart Move
Robotický vysavač na tvrdé podlahy a nízké koberce
Výška pouhých 79 mm
Doba provozu až 110 minut na jedno nabití
Dvojice dlouhých kartáčků pro vysávání v rozích
Vysokapacitní Li-Ion baterie
Funkce mopu a vysavače
Wi-Fi a ovládání pomocí aplikace

Představení robotického vysavače Ecovacs Deebot U2 - white

Pokud už vás nebaví neustálé vysávání nečistot, které nikdy neberou konce, pak zpozorněte. Díky tomu, že žijeme v moderní době si i vy můžete užít perfektně čistého domova bez námahy, pokud si pořídíte tento robotický vysavač DEEBOT U2. Jedná se o robota, který disponuje režimem Max+, jenž nárazově zvýší výkon vysavače až 2,5x. Zařízení dovede kombinovaně vysávat i vytírat s pomocí efektivní technologie OZMO. Dále se robotický vysavač DEEBOT U2 White pyšní možností ovládání skrz mobilní aplikaci, systémem pro rozpoznávání překážek nebo čidlem proti pádu ze schodů.

Systematická trasa úklidu zaručuje vyšší efektivitu

Robot DEEBOT U2 PRO se dokáže pohybovat pokročilým způsobem ve vzorci tam a zpět a zajistit důkladnější, rychlejší a systematičtější úklid. Protože si robot dokáže zapamatovat trasu, můžete ho během probíhajícího úklidu pozastavit a po opětovném spuštění bude pokračovat tam, kde přestal.

Maximalizace výkonu při úklidu

V režimu Max+ je sací síla v porovnáním se standardním režimem pro nejnáročnější typ úklidu přibližně 2,5krát vyšší. Kromě toho si můžete vybrat z různých režimů úklidu (automatický, úklid okrajů a úklid na místě) a uzpůsobit ho vaší potřebě.

Různé úklidové režimy pro nastavení dle vašich potřeb

Vyberte si režim úklidu: automatický režim pro běžný úklid, režim pro úklid pouze kolem okrajů prostoru nebo úklid na místě pro intenzivní úklid jednoho místa.

Ovládání pomocí mobilní aplikace

Pomocí aplikace ECOVACS můžete jednoduše naplánovat čas úklidu a vybrat pro něj vhodný režim, sledovat stav úklidu a užívat si pohodlí automatizovaných domácích prací.

Robot DEEBOT U2 White zabraňuje víření prachu

Konstrukce robotického vysavače DEEBOT U2 je promyšlená do posledního detailu. Speciálně navržený výstup vzduchu směřuje nahoru a zabraňuje tak víření a poletování prachu v prostoru, takže si můžete být jisti, že vždy dýcháte ten nejčistší vzduch.

Robot se zajede automaticky nabít a pak pokračuje v práci

Jakmile si pořídíte robotický vysavač DEEBOT U2, už vás nečeká téměř žádná námaha při uklízení ani jeho provozu. Robot se totiž sám vrátí do dobíjecí stanice jakmile zaznamená nízký stav baterie. Ve chvíli, kdy se inteligentní robot DEEBOT U2 White dobije do plna, vrátí se k úklidu přesně tam, kde přestal. Užijte si zářivě čistý domov bez starostí s robotickým vysavačem DEEBOT U2.

Robot uklidí i kolem schodů, aniž by mu hrozil pád

U takto chytrého robota, jako je DEEBOT U2, už nejspíš očekáváte, že vestavěný senzor proti pádu ze schodiště je samozřejmostí. Je tomu tak -

Název:
Ecovacs Deebot U2 - white - Robotický vysavač a mop 2v1
Výrobce:
SKU:
6943757600069

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2531
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz