Ecovacs Deebot T9 - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot T9 - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot T9 - Robotický vysavač a mop 2v1 zboží dodává Ecovacs je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Ecovacs Deebot T9 - Robotický vysavač a mop 2v1 v současnosti pořídíte za cenu 16999 Kč

16999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Ecovacs Deebot T9

Funkce mapování prostoru
Inteligentní navigace dToF + kamera
TrueDetect 3D 2.0 / TrueMapping 2.0
Doba provozu až 175 minut na jedno nabití
Vestavěný osvěžovač vzduchu
Detekce koberců
Robotický vysavač na tvrdé podlahy a koberce
Dvojice dlouhých kartáčků pro vysávání v rozích
Nastavení intenzity mopování v mobilní aplikaci
Výkonná Li-Ion baterie
Funkce vibračního mopu
Wi-Fi a ovládání pomocí aplikace (2D a 3D náhled)

Představení robotického vysavače Ecovacs Deebot T9

Ecovacs Deebot T9 přináší díky vestavěnému osvěžovači vzduchu a vibračnímu mopu OZMO PRO 2.0 zcela nový komfort při úklidu Vaší domácnosti. Robotický vysavač s mopem Ecovacs Deebot T9 nabízí kromě laserové navigace + kamery (TrueDetect 3D 2.0 / TrueMapping 2.0), vysokého sacího výkonu a Li-Ion akumulátoru také řadu pokročilých funkcí a inteligentních senzorů, které zaručí maximálně efektivní a bezpečný úklid domácnosti. Jedná se např. o funkci automatického přizpůsobení výkonu dle povrchu, detekci překážek a skenovací technologii s podporou vícepodlažního mapování. Nechybí ani možnost časového harmonogramu úklidu, či vzdálené ovládání robota přes mobilní aplikaci, ve které můžete nově přípínat mezi 2D a 3D náhledy.

Kamera s pokročilou laserovou navigací

Robotický vysavač Deebot T9 dostal do výbavy špičkovou technologii TrueMapping 2.0 a TrueDetect 3D 2.0, díky které v každé situaci spolehlivě zaznamená překážku a vyhne se jí. TrueDetect funguje na principu využití strukturovaného světla a algoritmu pro 3D skenování okolí, což zajišťuje bezchybné zaznamenání i těch nejmenších překážek v prostoru. Dovede se tak efektivně vyhnout i tenkým nohám židlí, malým předmětům či prahům a rozpoznává i velice úzké prostory. Robot Deebot T9 disponuje také lepší schopností rozpoznání tmavých povrchů.

Vysoký sací výkon

Maximální dosažitelný sací výkon modelu Deebot T9 byl zvýšen na dvojnásobek (až 3 000 Pa) modelu Deebot T8. Zárukou pro zachování konstantního sacího výkonu v modelu Deebot T9 jsou vysoce odolná skleněná vlákna filtru. S ním je postaráno o trvalou čistotu a účinné vysávání prachových částic z tvrdých i kobercových povrchů.

Vestavěný osvěžovač vzduchu

Váš robotický vysavač Deebot T9 nejenom vysaje chlupy Vašeho zvířecího mazlíčka, umí odstranit i jeho zápach. Díky vestavěnému osvěžovači vzduchu zanechá DEEBOT T9 ve vašem domově po úklidu dlouhotrvající svěžest (funkce lze zcela vypnout).

Detekce koberce

Ecovacs Deebot T9 dokáže okamžitě detekovat přechod na koberec a následně automaticky zvýšit sací výkon pro maximálně efektivní čištění. Navíc je vypnuta funkce mopování, aby nedošlo k poškození vláken koberce.

Mopovací systém OZMO PRO 2.0

O efektivnější využití energie a zajištění vysokého sacího tlaku se u robotického vysavače Deebot Ozmo T9 stará revoluční systém Ecovac. Navíc dovede robot nejen vysávat a vytírat zároveň, ale také díky novému systému OZMO Pro 2.0 zapojí do práce i elektricky poháněný disk na vytírání, který se spolehlivě vypořádá i s

Název:
Ecovacs Deebot T9 - Robotický vysavač a mop 2v1
Výrobce:
SKU:
6943757600663

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz