Ecovacs Deebot T9+ - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot T9+ - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot T9+ - Robotický vysavač a mop 2v1 od známého dodavatele Ecovacs je u nás k dispozici opravdu výhodně. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Ecovacs Deebot T9+ - Robotický vysavač a mop 2v1 zrovna teď v akci za 21999 Kč

21999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Ecovacs Deebot T9+

Samovyprazdňovací stanice na odpad
Funkce mapování prostoru
Inteligentní navigace dToF + kamera
TrueDetect 3D 2.0 / TrueMapping 2.0
Doba provozu až 175 minut na jedno nabití
Vestavěný osvěžovač vzduchu
Detekce koberců
Robotický vysavač na tvrdé podlahy a koberce
Dvojice dlouhých kartáčků pro vysávání v rozích
Nastavení intenzity mopování v mobilní aplikaci
Výkonná Li-Ion baterie
Funkce vibračního mopu
Wi-Fi a ovládání pomocí aplikace (2D a 3D náhled)

Představení robotického vysavače Ecovacs Deebot T9+

Ecovacs Deebot T9+ přináší díky vestavěnému osvěžovači vzduchu a vibračnímu mopu OZMO PRO 2.0 zcela nový komfort při úklidu Vaší domácnosti. Robotický vysavač s mopem Ecovacs Deebot T9+ nabízí kromě laserové navigace + kamery (TrueDetect 3D 2.0 / TrueMapping 2.0), vysokého sacího výkonu a Li-Ion akumulátoru také řadu pokročilých funkcí a inteligentních senzorů, které zaručí maximálně efektivní a bezpečný úklid domácnosti. Jedná se např. o funkci automatického přizpůsobení výkonu dle povrchu, detekci překážek a skenovací technologii s podporou vícepodlažního mapování. Nechybí ani možnost časového harmonogramu úklidu, či vzdálené ovládání robota přes mobilní aplikaci, ve které můžete nově přípínat mezi 2D a 3D náhledy. V balení vysavače navíc naleznete revoluční samovyprazdňovací stanici na odpad, se kterou bude úklid Vašeho domova ještě důmyslnější než doposud.

Automatické vysypávání sběrného koše

S funkcí automatického vysypávání sběrného koše zažijete dosud nepoznaný komfort. Ecovacs Deebot OZMO T9+ v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí vám umožní zapomenout na vysávání na celé týdny. Jednorázový sáček na nečistoty uvnitř stanice pojme až desítku sběrných košů robota. Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Jakmile je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní.

Kamera s pokročilou laserovou navigací

Robotický vysavač Deebot T9+ dostal do výbavy špičkovou technologii TrueMapping 2.0 a TrueDetect 3D 2.0, díky které v každé situaci spolehlivě zaznamená překážku a vyhne se jí. TrueDetect funguje na principu využití strukturovaného světla a algoritmu pro 3D skenování okolí, což zajišťuje bezchybné zaznamenání i těch nejmenších překážek v prostoru. Dovede se tak efektivně vyhnout i tenkým nohám židlí, malým předmětům či prahům a rozpoznává i velice úzké prostory. Robot Deebot T9+ disponuje také lepší schopností rozpoznání tmavých povrchů.

Vysoký sací výkon

Maximální dosažitelný sací výkon modelu Deebot T9+ byl zvýšen na dvojnásobek (až 3 000 Pa) modelu Deebot T8. Zárukou pro zachování konstantního sacího výkonu v modelu Deebot T9+ jsou vysoce odolná skleněná vlákna filtru. S ním je postaráno o trvalou čistotu a účinné vysávání prachových částic z tvrdých i kobercových povrchů.

Vestavěný osvěžovač vzduchu

Váš robotický vysavač Deebot T9+ nejenom vysaje chlupy Vašeho zvířecího mazlíčka, umí odstranit i jeho zápach. Díky vestavěnému osvěžovači vzduchu zanechá DEEBOT T9+ ve vašem

Název:
Ecovacs Deebot T9+ - Robotický vysavač a mop 2v1
Výrobce:
SKU:
6943757600724

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz