Ecovacs Deebot OZMO 905 - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot OZMO 905 - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot OZMO 905 - Robotický vysavač a mop 2v1 od přední společnosti Ecovacs je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. Ecovacs Deebot OZMO 905 - Robotický vysavač a mop 2v1 aktuálně za 10499 Kč

10499 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Ecovacs Deebot OZMO 905

Funkce mapování prostoru
Inteligentní navigace Smart Navi 3.0
Doba provozu až 90 minut na jedno nabití
Robotický vysavač na tvrdé podlahy a nízké koberce
Dvojice dlouhých kartáčků pro vysávání v rozích
Nastavení intenzity mopování v mobilní aplikaci 
Vysokapacitní Li-Ion baterie
Vyměnitelné příslušenství pro sání
Funkce mopování
Wi-Fi a ovládání pomocí aplikace

Představení robotického vysavače Ecovacs Deebot OZMO 905

Robotický vysavač s mopem ECOVACS Deebot OZMO 905) kromě nejnovější navigační technologie Smart Navi 3.0 disponuje řadou pokročilých funkcí a inteligentních senzorů, které zaručí maximálně efektivní a bezpečný úklid domácnosti. Stačí stisknout jediné tlačítko a o vše ostatní se robot ECOVACS Deebot OZMO 905 postará sám. Pro nastavení pokročilých funkcí, plánování harmonogramu úklidu či vzdálené ovládání robota je k dispozici mobilní aplikace ECOVACS HOME.

Pokročilá navigace s funkcí mapování

Robotický vysavač s mopem ECOVACS Deebot OZMO 905 využívá funkci pokročilého laserového mapování a špičkový navigační systém Smart Navi 3.0 pro precizní orientaci v prostoru a naplánování maximálně efektivní trasy úklidu. Po detailním zmapování prostoru se do mobilní aplikace uloží virtuální mapka domácnosti, kde můžete vyčlenit jednotlivé místnosti a zacílit tak úklid na oblasti, které to zrovna vyžadují.

2 režimy vysávání

ECOVACS Deebot OZMO 905 umožňuje volit mezi hlavním kartáčem nebo vstupem pro přímé sání. Hlavní rotační kartáč lépe sbírá nečistoty a provádí hloubkový úklid povrchu, zatímco přímé sání je ideální pro vysávání vlasů, které by se jinak na kartáč namotaly.

Mopovací systém OZMO

Díky inovativní mopovací technologií OZMO dokáže robot vysávat a vytírat současně. Tento důmyslný systém zajistí dokonalou péči o vaše podlahy, které po každém úklidu budou zářit čistotou.

Editace úklidové mapy v mobilní aplikaci

V mobilní aplikaci je možné definovat tzv. virtuální hranice, pomocí kterých zamezíte přístup robota ECOVACS Deebot OZMO 905 do choulostivých oblastí vaší domácnosti.

Mapovací funkce automaticky rozdělí vaši domácnost na několik sektorů, díky čemuž můžete přesně naplánovat úklid jednotlivých místností dle vašich preferencí.

Nakreslením obdélníku na vizuální mapě v mobilní aplikaci ECOVACS HOME určíte přesnou oblast, kterou robot ECOVACS Deebot OZMO 905 důkladně vyčistí.

Inteligentní senzory

Pro bezproblémový pohyb v domácnosti Deebot OZMO 905 využívá inteligentní senzory, které zabraňují jeho kolizi s nábytkem a pádu z vyvýšených míst, jako je např. schodiště. Díky tomu bude úklid zcela automatický a maximálně bezpečný.

Spárování s mobilní aplikací

Spárováním robotického vysavače s mobilní aplikací ECOVACS Home přes bezdrátové Wi-Fi rozhraní můžete pohodlně ovládat robota ECOVACS Deebot OZMO 905 na dálku, naplánovat časový harmonogram úklidu nebo v reálném čase sledovat aktuální stav čištění.

Podpora hlasových

Název:
Ecovacs Deebot OZMO 905 - Robotický vysavač a mop 2v1
Výrobce:
SKU:
6943757613441

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2562
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz