Ecovacs Deebot N8 - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot N8 - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot N8 - Robotický vysavač a mop 2v1 od skvělého a známého výrobce Ecovacs . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Ecovacs Deebot N8 - Robotický vysavač a mop 2v1 momentálně k dispozici za 9490 Kč

9490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Ecovacs Deebot N8

Funkce mapování prostoru
Inteligentní navigace Smart Navi 3.0
TrueMapping
Doba provozu až 110 minut na jedno nabití
Robotický vysavač na tvrdé podlahy a koberce
Dvojice dlouhých kartáčků pro vysávání v rozích
Nastavení intenzity mopování v mobilní aplikaci
Výkonná Li-Ion baterie
Funkce mopování
Wi-Fi a ovládání pomocí aplikace
Detekce koberců

Představení robotického vysavače Ecovacs Deebot N8

Robotický vysavač s mopem Ecovacs Deebot N8 nabízí kromě laserové navigace (TrueMapping), vysokého sacího výkonu a Li-Ion akumulátoru také řadu pokročilých funkcí a inteligentních senzorů, které zaručí maximálně efektivní a bezpečný úklid domácnosti. Jedná se např. o funkci automatického přizpůsobení výkonu dle povrchu, detekci překážek či skenovací technologii s podporou vícepodlažního mapování. Nechybí ani možnost vzdáleně ovládat robota přes mobilní aplikaci či nastavení časového harmonogramu úklidu.

Pokročilá navigace s funkcí mapování

Robotický vysavač s mopem Ecovacs Deebot N8 využívá funkci pokročilého laserového mapování a špičkový navigační systém Smart Navi 3.0 - TrueMapping pro precizní orientaci v prostoru a naplánování maximálně efektivní trasy úklidu. Po detailním zmapování prostoru se do mobilní aplikace uloží virtuální mapka domácnosti, kde můžete vyčlenit jednotlivé místnosti a zacílit tak úklid na oblasti, které to zrovna vyžadují.

Detekce koberce

Ecovacs Deebot N8 dokáže okamžitě detekovat přechod na koberec a následně automaticky zvýšit sací výkon pro maximálně efektivní čištění. Navíc je vypnuta funkce mopování, aby nedošlo k poškození vláken koberce.

Mopovací systém OZMO

Díky inovativní mopovací technologií OZMO dokáže robot vysávat a vytírat současně. Tento důmyslný systém zajistí dokonalou péči o vaše podlahy, které po každém úklidu budou zářit čistotou.

Editace úklidové mapy v mobilní aplikaci

V mobilní aplikaci je možné definovat tzv. virtuální hranice, pomocí kterých zamezíte přístup robota Ecovacs Deebot N8 do choulostivých oblastí vaší domácnosti.

Mapovací funkce automaticky rozdělí vaši domácnost na několik sektorů, díky čemuž můžete přesně naplánovat úklid jednotlivých místností dle vašich preferencí.

Nakreslením obdélníku na vizuální mapě v mobilní aplikaci ECOVACS HOME určíte přesnou oblast, kterou robot Ecovacs Deebot N8 důkladně vyčistí.

Inteligentní senzory

Pro bezproblémový pohyb v domácnosti Ecovacs Deebot N8 využívá inteligentní senzory, které zabraňují jeho kolizi s nábytkem a pádu z vyvýšených míst, jako je např. schodiště. Díky tomu bude úklid zcela automatický a maximálně bezpečný.

Spárování s mobilní aplikací

Spárováním robotického vysavače s mobilní aplikací ECOVACS Home přes bezdrátové Wi-Fi rozhraní můžete pohodlně ovládat robota Ecovacs Deebot N8 na dálku, naplánovat časový harmonogram úklidu nebo v reálném čase sledovat aktuální stav čištění.

Kompatibilní se stanicí automatického vyprazdňování

K robotickému vysavači lze

Název:
Ecovacs Deebot N8 - Robotický vysavač a mop 2v1
Výrobce:
SKU:
6943757614486

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz