Ecovacs Deebot N8+ - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot N8+ - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot N8+ - Robotický vysavač a mop 2v1 od skvělého a známého výrobce Ecovacs je právě teď u nás za super cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Ecovacs Deebot N8+ - Robotický vysavač a mop 2v1 výhodně za cenu 14490 Kč

14490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Ecovacs Deebot N8+

Samovyprazdňovací stanice na odpad
Funkce mapování prostoru
Inteligentní navigace Smart Navi 3.0
TrueMapping
Doba provozu až 110 minut na jedno nabití
Robotický vysavač na tvrdé podlahy a koberce
Dvojice dlouhých kartáčků pro vysávání v rozích
Nastavení intenzity mopování v mobilní aplikaci
Výkonná Li-Ion baterie
Funkce mopování
Wi-Fi a ovládání pomocí aplikace
Detekce koberců

Představení robotického vysavače Ecovacs Deebot N8+

Robotický vysavač s mopem Ecovacs Deebot N8+ nabízí kromě laserové navigace (TrueMapping), vysokého sacího výkonu a Li-Ion akumulátoru také řadu pokročilých funkcí a inteligentních senzorů, které zaručí maximálně efektivní a bezpečný úklid domácnosti. Jedná se např. o funkci automatického přizpůsobení výkonu dle povrchu, detekci překážek či skenovací technologii s podporou vícepodlažního mapování. Nechybí ani možnost vzdáleně ovládat robota přes mobilní aplikaci či nastavení časového harmonogramu úklidu. V balení vysavače navíc naleznete revoluční samovyprazdňovací stanici na odpad, se kterou bude úklid Vašeho domova ještě důmyslnější než doposud.

Automatické vysypávání sběrného koše

S funkcí automatického vysypávání sběrného koše zažijete dosud nepoznaný komfort. Ecovacs Deebot OZMO T8+ v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí vám umožní zapomenout na vysávání na celé týdny. Jednorázový sáček na nečistoty uvnitř stanice pojme až desítku sběrných košů robota. Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Jakmile je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní.

Pokročilá navigace s funkcí mapování

Robotický vysavač s mopem Ecovacs Deebot N8+ využívá funkci pokročilého laserového mapování a špičkový navigační systém Smart Navi 3.0 - TrueMapping pro precizní orientaci v prostoru a naplánování maximálně efektivní trasy úklidu. Po detailním zmapování prostoru se do mobilní aplikace uloží virtuální mapka domácnosti, kde můžete vyčlenit jednotlivé místnosti a zacílit tak úklid na oblasti, které to zrovna vyžadují.

Detekce koberce

Ecovacs Deebot N8+ dokáže okamžitě detekovat přechod na koberec a následně automaticky zvýšit sací výkon pro maximálně efektivní čištění. Navíc je vypnuta funkce mopování, aby nedošlo k poškození vláken koberce.

Mopovací systém OZMO

Díky inovativní mopovací technologií OZMO dokáže robot vysávat a vytírat současně. Tento důmyslný systém zajistí dokonalou péči o vaše podlahy, které po každém úklidu budou zářit čistotou.

Editace úklidové mapy v mobilní aplikaci

V mobilní aplikaci je možné definovat tzv. virtuální hranice, pomocí kterých zamezíte přístup robota Ecovacs Deebot N8+ do choulostivých oblastí vaší domácnosti.

Mapovací funkce automaticky rozdělí vaši domácnost na několik sektorů, díky čemuž můžete přesně naplánovat úklid jednotlivých místností dle vašich preferencí.

Nakreslením obdélníku na vizuální mapě v mobilní aplikaci ECOVACS HOME určíte přesnou oblast, kterou robot Ecovacs Deebot N8+

Název:
Ecovacs Deebot N8+ - Robotický vysavač a mop 2v1
Výrobce:
SKU:
6943757601080

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz