Ecovacs Deebot N8 PRO - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot N8 PRO - Robotický vysavač a mop 2v1

Ecovacs Deebot N8 PRO - Robotický vysavač a mop 2v1 od přední společnosti Ecovacs . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Ecovacs Deebot N8 PRO - Robotický vysavač a mop 2v1 momentálně k dispozici za 11990 Kč

11990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Ecovacs Deebot N8 PRO

Funkce mapování prostoru
Inteligentní navigace Smart Navi 3.0 + kamera
TrueDetect 3D / TrueMapping
Doba provozu až 110 minut na jedno nabití
Robotický vysavač na tvrdé podlahy a koberce
Dvojice dlouhých kartáčků pro vysávání v rozích
Nastavení intenzity mopování v mobilní aplikaci
Výkonná Li-Ion baterie
Funkce mopování
Wi-Fi a ovládání pomocí aplikace
Detekce koberců

Představení robotického vysavače Ecovacs Deebot N8 PRO

Robotický vysavač s mopem Ecovacs Deebot N8 PRO nabízí kromě laserové navigace + kamery (TrueDetect 3D / TrueMapping), vysokého sacího výkonu a Li-Ion akumulátoru také řadu pokročilých funkcí a inteligentních senzorů, které zaručí maximálně efektivní a bezpečný úklid domácnosti. Jedná se např. o funkci automatického přizpůsobení výkonu dle povrchu, detekci překážek či skenovací technologii s podporou vícepodlažního mapování. Nechybí ani možnost vzdáleně ovládat robota přes mobilní aplikaci či nastavení časového harmonogramu úklidu.

Kamera s pokročilou laserovou navigací

Robotický vysavač Deebot N8 PRO dostal do výbavy špičkovou technologii TrueMapping a TrueDetect 3D, díky které v každé situaci spolehlivě zaznamená překážku a vyhne se jí. TrueDetect funguje na principu využití strukturovaného světla a algoritmu pro 3D skenování okolí, což zajišťuje bezchybné zaznamenání i těch nejmenších překážek v prostoru. Dovede se tak efektivně vyhnout i tenkým nohám židlí, malým předmětům či prahům a rozpoznává i velice úzké prostory. Robot Deebot T9 disponuje také lepší schopností rozpoznání tmavých povrchů.

Detekce koberce

Ecovacs Deebot N8 PRO dokáže okamžitě detekovat přechod na koberec a následně automaticky zvýšit sací výkon pro maximálně efektivní čištění. Navíc je vypnuta funkce mopování, aby nedošlo k poškození vláken koberce.

Mopovací systém OZMO

Díky inovativní mopovací technologií OZMO dokáže robot vysávat a vytírat současně. Tento důmyslný systém zajistí dokonalou péči o vaše podlahy, které po každém úklidu budou zářit čistotou.

Editace úklidové mapy v mobilní aplikaci

V mobilní aplikaci je možné definovat tzv. virtuální hranice, pomocí kterých zamezíte přístup robota Ecovacs Deebot N8 PRO do choulostivých oblastí vaší domácnosti.

Mapovací funkce automaticky rozdělí vaši domácnost na několik sektorů, díky čemuž můžete přesně naplánovat úklid jednotlivých místností dle vašich preferencí.

Nakreslením obdélníku na vizuální mapě v mobilní aplikaci ECOVACS HOME určíte přesnou oblast, kterou robot Ecovacs Deebot N8 PRO důkladně vyčistí.

Inteligentní senzory

Pro bezproblémový pohyb v domácnosti Deebot N8 PRO využívá inteligentní senzory, které zabraňují jeho kolizi s nábytkem a pádu z vyvýšených míst, jako je např. schodiště. Díky tomu bude úklid zcela automatický a maximálně bezpečný.

Spárování s mobilní aplikací

Spárováním robotického vysavače s mobilní aplikací ECOVACS Home přes bezdrátové Wi-Fi rozhraní můžete pohodlně ovládat robota Ecovacs Deebot N8 PRO na dálku, naplánovat

Název:
Ecovacs Deebot N8 PRO - Robotický vysavač a mop 2v1
Výrobce:
SKU:
6943757601011

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz