Ecovacs D77 Deebot - Robotický vysavač

Ecovacs D77 Deebot - Robotický vysavač

Ecovacs D77 Deebot - Robotický vysavač od kvalitní společnosti Ecovacs , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Ecovacs D77 Deebot - Robotický vysavač - nyní získáte od 11990 Kč

11990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač ECOVACS D77 Deebot
Ecovacs Deebot D77, je výjimečný svou nabíjecí stanicí, která obsahuje samočisticí jednotku. Po vysávání najede vysavač do nabíjecí stanice, kde jsou nečistoty vysáty do větší nádoby. Výrazně se tím zjednoduší vysypávání nečistot a prodlouží se doba, kdy musíte nádobku vysypávat.

Ruční vysavač

Výhodou speciální sací jednotky je její další využití jako ruční vysavač. Jednoduše vyjmete tělo vysavače ze stojanu, připojíte ohebnou hadici a můžete vysávat prostory nedostupné pro robotický vysavač. Příslušenství, které je součástí balení, nabízí také teleskopickou trubici, kartáčovou, polštářovou a štěrbinovou hubici. V balení najdete také hubici na prach a praktický pás k zavěšení na rameno.

Rotační kartáč

Podlahový robotický vysavač nabízí komfortní vysávání na hladkých podlahách, jeho rotační kartáč navíc zvyšuje účinnost vysávání na kobercích. Ecovacs Deebot D77 si dobře poradí i se zvířecími chlupy a díky velkému zásobníku na nečistoty oceníte téměř bezúdržbový úklid podlah.

Efektivní úklid

Nejvyšší model robotického vysavače Deebot D77 využívá 31 senzorů, které zajišťují plynulý pohyb po podlaze, brání pádu ze schodů nebo umožňují návrat do nabíjecí stanice. Vyhodnocují znečištění povrchu a tvar překážek, podle čehož vysavač volí nejefektivnější část úklidového programu.

Režimy úklidu

Vybírat můžete ze 4 režimů úklidu. Pro běžný úklid je určen automatický mód, který místnost vysává více směry tak, aby byla důkladně čistá. Pokud vysavač narazí na více nečistot na jednom místě, sám zahájí intenzivní úklid, začne se pohybovat do spirály tak, aby mu nic neuniklo. Režim podél stěn je určen pro vysávání těsně u stěny, případně nábytku. Lokální úklid je doporučen, pokud se v domácnosti vyskytne větší množství nečistot. Stačí položit vysavač na místo nejvyššího výskytu nečistot, zapnout režim lokální úklid a vysavač bude intenzivně vysávat až do vybití.

Antibakteriální Ag+

Deebot D77 nejen kvalitně vysává, ale udržuje v čistotě i prostředí domova. Na povrch vysavače je nanesena vrstva nanočástic stříbra s kladným elektrickým nábojem Ag+. Tím se zajistí permanentní antimikrobiální a antibakteriální ochrana, protože díky iontům stříbra mikroorganismy ztratí možnost růst a rozmnožovat se.

Virtuální zeď

Pro vymezení prostoru, kde chcete, aby vysavač vůbec nevysával, můžete využít virtuální stěnu. Virtuální zeď může být použita na hladké podlahy nebo ji lze umístit i pod koberec. Možností jak krátkodobě zabránit vysavači ve vstupu do místnosti či přiblížení např. ke zvířecímu pelíšku je použítí virtuální zdi. Lze ji snadno umístit a operativně tak měnit místa, kam nechcete vysavač vpustit.  
Technické informace:

robotický podlahový vysavač 
konec starostí s pravidelným úklidem 
automatické vyprázdnění nádobky na nečistoty po návratu do nabíjecí stanice se samočistící jednotkou 
možnost vyjmutí sací jednotky a použít ji jako ruční vysavač 
rotační kartáč zvyšuje účinnost vysávání na

Název:
Ecovacs D77 Deebot - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
ID886

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2531
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz