Ecovacs D73 Deebot - Robotický vysavač

Ecovacs D73 Deebot - Robotický vysavač

Ecovacs D73 Deebot - Robotický vysavač od našeho známého výrobce Ecovacs je k dostání levně a pohodlně online. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Ecovacs D73 Deebot - Robotický vysavač - nyní pořídíte od 6590 Kč

6590 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač ECOVACS D73
Model Ecovacs D73 "mluví a tancuje"! Je vybaven paměťovou kartou s přednastavenými hláškami, které komentují práci vysavače a hudbou. 45 extra citlivých senzorů zajišťuje naprosto bezpečný provoz a maximální šetrnost k nábytku. Nechybí ani jedinečná antibakteriální funkce.
Hlasová funkce Robotický vysavač Ecovacs Deepoo D73 je, jako jediný z modelů, vybaven tzv. hlasovým výstupem. Na paměťové SD kartě je nahrána řada komunikačních prvků, kdy vysavač sám komentuje svou práci během vysávání. Upozorní na změnu režimu úklidu, nutnost dobití baterie a ukončení úklidu.
Volbou funkce DEMO se dokonce sám představí a předvede veškeré své funkce. Se zapnutím muziky z karty se vysavač začne pohybovat do rytmu, jakoby tancoval. Deepoo tedy není jen pracovitý robot, ale také zábavný společník. 45 senzorů: Deepoo D73 disponuje 45 inteligentními senzory, které zabraňují vysavači v narážení do nábytku.
Nižší modely se po střetnutí s překážkou otočí a pokračují v úklidu, robot D73 však do překážek a nábytku vůbec nenarazí! Všechny modely Ecovacs Deepoo mají měkký přední nárazník a nábytek ani hračky stojící v cestě nijak nepoškodí, Deepoo D73 se jich díky většímu počtu senzorů v přední části ani nedotkne. Senzory také zabraňují pádu ze schodů a jiných vyvýšených míst.
Antibakteriální funkce Ag+ Na povrch vysavače je nanesena vrstva kladně nabitých nano částic stříbra, které je známé svým antibakteriálním účinkem. Antibakteriálně působící nanotechnologie zabraňuje mikroorganismům v růstu, rozmnožování a zajišťuje jejich účinnou likvidaci. Tuto vlastnost potvrzuje certifikát specializovaného japonského institutu SIAA v Osace.
Základní parametry
Vysavač využívá čtyři režimy úklidu:

Automatický: vysavač volí náhodný pohyb tak, aby dokonale vysál celou plochu pokoje. 
 ntenzivní: robot se ještě více zaměřuje na znečištěnou podlahu, kterou vysává několikrát za sebou, v různých směrech svého pohybu. 
Úklid podél stěn: vysavač se pohybuje a sbírá nečistoty především podél stěn. 
Lokální úklid: vysavač se zaměří na určitou oblast, ve které se spirálovitě pohybuje v kruhu o průměru cca 1,2 m. Tento režim je ideální pro menší prostor s velkým znečištěním. Úklid trvá přibližně 2 minuty. 

Volba režimů, včetně nastavení času automatického spuštění úklidu, je prováděna přímo na těle vysavače, přičemž veškerá nastavení se zobrazují na podsvíceném LCD displeji. Úklid lze naplánovat jednorázově nebo každodenně, ve dvou různých časech.
Délka provozu je 80 minut, kdy vysavač plných 60 minut vysává a zbylých 20 minut si ponechává pro vyhledání nabíjecí stanice, je tedy vhodný pro byty a místnosti do 100 m2. Po vybití sám vyhledá nabíjecí stanici a k úplnému nabití postačí pouhé 3 hodiny. Snadno vyjímatelný zásobník na nečistoty má kapacitu 0,4 litru. O důkladný úklid se stará výkonný rotační kartáč, který je vhodný především pro vyčesávání vlasů a chlupů z koberců a dva postranní boční kartáče, které „sbírají“ nečistoty v rozích a podél stěn. Díky své malé výšce, jen 9,75 cm, vysavač bez problémů

Název:
Ecovacs D73 Deebot - Robotický vysavač
Výrobce:
SKU:
8592417009292

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2562
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz