Dyson Purifier Hot+Cool HP07 - Čistička vzduchu a ventilátor

Dyson Purifier Hot+Cool HP07 - Čistička vzduchu a ventilátor

Dyson Purifier Hot+Cool HP07 - Čistička vzduchu a ventilátor od společnosti se zárukou kvality Dyson je k dostání teď opravdu levně. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Dyson Purifier Hot+Cool HP07 - Čistička vzduchu a ventilátor - nyní získáte od 17790 Kč

17790 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čistička vzduchu a ventilátor Dyson Purifier Hot+Cool HP07

Čistička vzduchu, ventilátor a teplovzdušný ventilátor 3v1
360° uzavřený HEPA filtr a uhlíkový filtr
Aplikace Dyson Link pro ovládání z mobilu
350° oscilace
Automaticky odstraňuje plyny a 99,95 % škodlivin ze vzduchu
Tichý noční režim a časovač
Nastavení teploty od 1°C do 37°C
Průběžná kontrola čistoty ovzduší

Představení čističky a ventilátoru vzduchu Dyson Purifier Hot+Cool HP07

Dyson Pure Hot + Cool HP07 je elegantní čistička vzduchu, která na první pohled zaujme svým moderním designem. Ještě víc vás však ohromí mimořádným výkonem a efektivitou svého chodu. Zvládne z ovzduší odstranit až 99,95 % nečistot díky kvalitnímu HEPA filtru. Kromě toho lze přístroj používat jako ventilátor k osvěžení vzduchu v pokoji, nebo naopak jako topidlo pro zahřátí během zimních měsíců. Pomocí dálkového ovládání či přes aplikaci si můžete nastavit časovač nebo aktivovat tichý noční režim.

Inteligentní čištění vzduchu

Díky aplikaci Dyson Link budete moci ovládat svou čističku vzduchu z domu i na dálku. Poskytne vám informace o kvalitě jak vnitřního, tak i venkovního vzduchu, a také o teplotě, vlhkosti i životnosti filtru – to vše v reálném čase. 

Dálkový ovladač

Dálkové ovládání využijete v domácnosti k nastavení časovače, oscilací, teploty, šířky a intenzity proudu vzduchu. Zaoblený tvar a magnety uvnitř jej umožňují prakticky odkládat přímo na vrchol spotřebiče.

Pracuje automaticky

Díky vysoce účinné filtraci 360° uzavřeným HEPA filtrem s aktivním uhlíkem automaticky odstraňuje znečišťující látky. Filtr s aktivním uhlíkem odstraňuje škodlivé plyny a HEPA filtr odstraňuje 99,95% ultra jemných částic, jako jsou vzdušné alergeny a jiné znečišťující látky. A automaticky zvládne také udržovat požadovanou teplotu v místnosti.

Detekuje znečišťující látky v reálném čase

Čistička vzduchu Dyson Pure Hot+Cool HP07 má dva zabudované senzory, které analyzují kvalitu ovzduší v místnosti. Automaticky detekuje částice a plyny ve vzduchu. Analyzuje je a informuje o nich v reálném čase. Senzor prachu detekuje prachové částice a alergeny, zatímco organický senzor zvládne zachytit výpary a toxiny. Výsledky vám ukáže přímo na LCD displeji na těle čističky nebo v mobilní aplikaci.

Individuální nastavení

Čisti sice automaticky, ale vy jí řeknete jak a kdy. Vybrat si můžete z 10 stupňů intenzity proudu vzduchu. Dva režimy proudění - úzký prud pro přímé ohřátí nebo ochlazení, širovké proudění vzduchu pro rovnoměrné ohřátí nebo ochlazení místnosti. Noční režim pro velmi tichý chod, který vás nebude rušit. Časovačem nastavíte spuštění či vypnutí čističky. A na dálkovém ovládání či v aplikaci si můžete nastavit teplotu až do 37°C s přesností 1°C.

Vytváří silný proud vzduchu

Technologie Air Multiplier vytváří příjemný a přitom silný proud 290 litrů vzduchu za sekundu, který rozptyluje vyčištěný vzduch do místnosti. Čistička do sebe vtáhne vzduch ze všech směrů a nechá ho projít kvalitním filtrem, než ho začne

Název:
Dyson Purifier Hot+Cool HP07 - Čistička vzduchu a ventilátor
Výrobce:
SKU:
5025155051214

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2456
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz