Dyson Pure Cool TP04 - Čistička vzduchu a ventilátor

Dyson Pure Cool TP04 - Čistička vzduchu a ventilátor

Dyson Pure Cool TP04 - Čistička vzduchu a ventilátor od dodavatele se skvělou pověstí Dyson je k dostání online za výhodnout cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Dyson Pure Cool TP04 - Čistička vzduchu a ventilátor za výhodnou cenu 16790 Kč

16790 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čistička vzduchu a ventilátor Dyson Pure Cool TP04

Čistička vzduchu a ventilátor 2v1
Aplikace Dyson Link pro ovládání z mobilu
Oscilace 45° - 350°
Automaticky odstraňuje plyny a 99,95 % škodlivin ze vzduchu
Technologie Air Multiplier - dvě možnosti proudění vzduchu
LCD displej
Týdenní plánování

Videopředstavení Dyson Pure Cool TP04

Představení čističky a ventilátoru vzduchu Dyson Pure Cool TP04

Čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 se postará o to, že se vám doma bude vždy dobře dýchat. Vyniká mimořádnou účinností, kdy z ovzduší zvládne odstranit až 99,95 % všech alergenů, částic a plynů. Na první pohled zaujme svým moderním designem. Má velký LCD displej, přes který si můžete upravovat nastavení. Kromě toho máte k dispozici také dálkové ovládání, případně můžete čističku ovládat přes aplikaci na svém chytrém telefonu či tabletu.

Dvě funkce

Čističku lze využívat dle potřeby dvěma způsoby. Buď jako čističku vzduchu k odstranění nečistot z ovzduší, nebo jako ventilátor pro okamžité osvěžení vzduchu a nastolení příjemného chládku. To oceníte především v letních měsících, kdy teplota venku šplhá vysoko. Vy si ovšem doma či v kanceláři zajistíte příjemné ovzduší vhodné pro práci i relaxaci.

Funkce ventilátoru

Kromě funkce čištění vzduchu dokáže přístroj fungovat také jako klasický ventilátor s příkonem 40 W. Tuto funkci využijete především v horkých letních měsících, kdy vám pomůže příjemně osvěžit prostředí v celé místnosti. Pro rovnoměrný rozptyl vzduchu po prostoru využijte režim oscilace. Pomocí technologie Air Multiplier dochází k příjemnému a rovnoměrnému proudu vzduchu bez vznikajících poryvů.

Vysoce účinná filtrace

Přístroj se pyšní mimořádnou účinností. Díky vysoce účinné filtraci 360° uzavřeným HEPA filtrem s aktivním uhlíkem odstraňuje znečišťující látky. Filtr s aktivním uhlíkem odstraňuje škodlivé plyny a HEPA filtr odstraňuje 99,95% ultra jemných částic, jako jsou vzdušné alergeny a jiné znečišťující látky.

Detekuje znečišťující látky v reálném čase

Automaticky detekuje hladiny znečišťujících látek PM2,5, PM10, VOC, NO2 a informace o těchto údajích o kvalitě ovzduší předává v reálném čase. Na LCD obrazovce si můžete zjistit aktuální vnitřní teplotu, vlhkost vzduchu u vás doma nebo zbývající životnost filtru. Veškeré informace a možnost ovládání máte také v mobilní aplikaci Dyson Link, kterou můžete pohodlně ovládat odkudkoli.

Plánování

Vytvořte si vlastní týdenní plán, abyste zapnuli čističku vzduchu v určitých časech a v nastavení, která potřebujete. Pro noční režim nastavíte přesný čas také. Během noci dochází ke ztmavení displeje. Snímače a čistička pracují ještě tišeji, abyste mohli v klidu spát nejen vy, ale i malé děti, které mají spánek často velmi lehký.

 

Srovnání modelů Dyson

Technická specifikace:

 

Model: Dyson Pure Cool TP04
Barva: bílá / stříbrná
Vhodné pro místnosti: až 85 m²
Cirkulace vzduchu: 1299,6 m³/h
Hlučnost: 64

Název:
Dyson Pure Cool TP04 - Čistička vzduchu a ventilátor
Výrobce:
SKU:
5025155041598

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2448
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz